Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
2,782 İzlenme
The Hateful Eight
7.8 IMDB Puanı

The Hateful Eight

(Nefret Sekizlisi)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Visiona Romantica
  • Film Süresi 2sa 48dk
The Hateful Eight izle filmi, yönetmenliğini Quentin Tarantino’nun yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Suç, gizem, gerilim ve dram filmleri türünde yer alan The Hateful Eight hd izle filmi western filmi olup senaryosunu da Tarantino kaleme almıştır. Türkçe’ye Nefret Dolu ya da Nefret Sekizlisi olarak çevrilen The Hateful Eight filmi 2015 yılında vizyona girmiştir ve ABD iç savaşından sonra bir kar fırtınasından kaçarak bir posta arabasına saklanan 8 yabancının hikayesini anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Samuel L. Jackson, Kurt Russell, Jennifer Jason Leigh, Walton Goggins, Demián Bichir, Tim Roth, Michael Madsen, Bruce Dern gibi oyuncular rol almaktadır.

The Hateful Eight Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, İç Savaş sonrası karla kaplı Wyoming'de, çetin ödül avcısı John "The Cellat" Ruth, zincire vurulmuş tutsağı Daisy Domergue'i cinayetten yargılanmak üzere Red Rock'a teslim etmeye kararlıdır ve yaklaşmakta olan bir kar fırtınasına meydan okuyarak yoluna devam eder. Kar fırtınası hızla yaklaşırken, John ve yeni istenmeyen yol arkadaşları, ödül avcısı Binbaşı Marquis Warren ve Red Rock'ın yakında atanacak şerifi Chris Mannix'in sığınak aramaktan başka seçeneği kalmayacaktır. Sekiz kişiden oluşan yabancılar Minnie'nin Tuhafiyesine sığınır. Ancak, zaten değişken olan bu rengarenk ekibe dört şüpheli yabancı daha eklendiğinden, başka bir istenmeyen karşılaşma beklemektedir. Bu affetmeyen beyaz cehennemde kaybolan nefret dolu sekizli, fırtına dinene kadar birbirlerine katlanmak zorundadır; Ancak kim dost, kim düşman belli değildir.

Tarantino filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz en iyi filmlerden biri olan Nefret Sekizlisi izle ya da The Hateful Eight izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

The Hatefull Eight izle, The Hateful Eight Türkçe Dublaj izle, The Hateful Eight Altyazılı izle, Nefret Sekizlisi izle, Nefret Sekizlisi Türkçe Dublaj izle, Nefret Dolu izle.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın