Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
5,344 İzlenme
The Humans
7.1 IMDB Puanı

The Humans

(İnsanlar)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi A24
  • Film Süresi 1sa 48dk
Kategori
2021 yılında vizyona giren The Humans izle filmi Stephen Karam tarafından yönetmenliği yapılan ve Karam’ın ilk yönetmenlik deneyimi olan ve yine kendisine ait tiyatro oyunundan uyarlanarak beyaz perdeye aktarılan bir dram filmidir. 2021 yapımı The Humans full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Richard Jenkins, Jayne Houdyshell, Amy Schumer, Beanie Feldstein, Steven Yeun, June Squibb gibi oyuncular yer almaktadır. Dram filmler iseverlerin izlemesini tavsiye ettiğiimiz The Humans türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Blake ailesinin yaşlı üyelerinden Erik, Deirdre ve Erik'in annesi Momo, kızları Brigid’in erkek arkadaşı Richard ile birlikte yaşadığı evlerine gelirler. Lezbiyen olan büyük kızları Aimee de o an evdedir.

Aile eve yerleştikçe, üst kattan gelen beklenmedik sesler bir anda ortamı germeye başlar.
Ayrıca Deirdre ve Erik'in genç aile bireyleriyle paylaşmak zorunda oldukları rahatsız edici bir konu olan Aimee'nin devam eden mutsuzluğu ve Deirdre'nin Brigid ve Richard'ın evli olmamasından duyduğu huzursuzluk ailede problem çıkmasına neden olur. Bu arada, Richard yemek için son hazırlıklarını tamamlamak üzeredir. Yemekte herkes alkol almaya başlar ve Erik, evin dışında şüpheli olarak gördüğü bazı hareketlere karşı daha dikkatli olmaya başlar.

Akşam boyunca ve daha fazla yemek yiyip alkol içtikçe gerilim daha da artmaya başlar. Daha sonra Deirdre ve Brigid arasında, Deirdre'nin yeme alışkanlıkları ve dini inancı konusunda sert tartışmalar yaşanır. Aynı zamanda Erik ve Richard arasında da benzer şekilde tartışmalar yaşanmaya başlar. Momo ise yaşlı olduğu için bazen birden bire kontrolsüz olarak öfke patlaması yaşamaktadır. Bu sırada Aimee ise eski kız arkadaşıyla tekrar konuşmaya ve iletişime geçmeye çalışır. Erik ve Richard son zamanlarda kendilerini rahatsız eden bazı rüyalar olduğunu söylerler. Aile kendi arasında tartışmaya devam ettiği sırada apartmandaki ışıklar birer birer söner.

The Humans altyazılı izle filminde yemek bittikten sonra Erik, Deirdre ile birlikte sırlarını ortaya dökmeye başlar. Bu sır ise Katolik okulundaki işinden, başka bir personel ile yaşadığı bir ilişki yüzünden kovulmasıdır. Brigid ve Aimee, Erik ve Deirdre'ye olacaklardan endişe ederken, Erik onlara her şeyin yoluna gireceğine dair söz verir. Bu arada, yaşlı Momo giderek gerginleşmeye başlar ve Deirdre ise birden ağlar. Oldukça ilginç bir senaryoya sahip olan 2021 yapımı The Humans izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın