Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,347 İzlenme
The Ice Demon
4.7 IMDB Puanı

The Ice Demon

(Ledyanoy Demon)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Iney Productions
  • Film Süresi 1sa 32dk
Yönetmen
Senaryo Natalya Dubovaya, Ivan Kapitonov, Artem Mikhailov
2021 yılında vizyona giren Ledyanoy Demon izle ya da diğer adıyla The Ice Demon izle filmi, Ivan Kapitonov yönetmenliğinde gösterime girmiştir. Senaryosu Kapitanov ile birlikte Natalya Dubovaya ve Artem Mikhailov isimleri tarafından kaleme alınmıştır. Yıllar önce kaybolan babasının yeniden bulunması ancak komada olması ve mecburen eve dönmesinden sonra yaşanan korkunç olayların anlatıldığı The Ice Demon full izle filmi, Rusya yapımı gerilim ve korku filmleri türünde yer alan bir filmdir. Filmin oyuncu kadrosunda ise, Alina Babak, Alexandra Cherkasova-Sluzhitel, Gleb Kalyuzhnyy, Igor Khrpunov, Olga Lomonosova gibi oyuncular yer almaktadır.

Rusya sinemasının en iyi korku filmlerinden biri olan 2021 yapımı The Ice Demon Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Ksyusha isimli küçük kız, uzun yıllar önce kaybolan babasını pek hatırlamamaktadır. Bu olaydan 10 yıl sonra babasının vücudu buzlarla kaplı bir dağda bulunur. Ancak bu mucize olayda babası sağ kurtulsa da komadadır.Yaşam belirtileri gösteren babasını, kendilerinden başka kimseleri olmadığı için evlerine götürürler. Ancak ailenin diğer sorunu ise Ksyusha’nın yeni bir üvey babası vardır. Ksyusha'nın annesi uzun zaman önce yeniden evlenmiştir ve eski kocasının yeniden eve dönmesi hayatlarını altüst edecek yeni olaylar doğurur.

Ksyusha’nın babasının yeniden eve dönmesinin ardından, evde doğaüstü kötü olaylar yaşanmaya başlar. Annesi giderek garip davranmaya başlar ve Ksyusha, babasının eve gelmesi ile birlikte eve buzlu ve cansız bir şeytani varlığın eve geldiğinden şüphelenirler. Küçük kız, üvey babasıyla birlikte aileyi bu şeytani varlıktan kendilerini ve ailelerini korumak zorunda kalır. Aileyi bir arada tutmak ve kurtarmak için ellerinden gelen geleni yapmaya çalışan üvey baba ve Ksyusha, bir süre sonra eve gelen kişinin sadece öz babası olmadığını ve onunla birlikte beraberinde şeytani bir varlığın evlerine geldiğini fark ederler.

Vakit geçirmek için güzel bir korku filmi olan Rusya yapımı The Ice Demon izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde donmadan izleyen herkese iyi filmler dileriz.