Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
3,420 İzlenme
The Innocent
7.3 IMDB Puanı

The Innocent

(Masumlar)
2021 yılında vizyona giren De uskyldige izle ya da The Innocent izle (Masumlar) filmi, Eskil Vogt yönetmenliğinde gösterime girmiştir. Senaryosu da Eskil Vogt tarafından kaleme alınan film, Norveç, İsveç, Danimarka, İngiltere, Fransa ve Finlandiya gibi ülkelerin ortaklaşa yapımcılığını üstlendiği korku ve gerilim filmleri türünde yer alan bir dram filmidir. The İnnocent full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Rakel Lenora Flottum, Alva Brynsmo Ramstad, Sam Ashraf, Mina Yasmin Bremseth Asheim, Ellen Dorrit Petersen, Morten Svartveit gibi oyuncular yer almaktadır.

Masumlar Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, İskandinav ülkelerinden birinde bir yaz, 11 ve 9 yaşında iki kız çocuğu olan bir aile küçük bir kasabaya taşınır. Taşındıkları sitedeki ailelerin hemen hemen çoğu da tatil için evlerinden ayrılmışlardır. Bu ailenin kızları ise yeni taşındıkları bu siteyi keşfederken 2 çocukla daha tanışırlar ve 4 çocuk arkadaş olur. Ancak bu dört çocuk, ailelerinin gözünden uzakta oldukları sırada karanlık ve gizemli güçleri olduğunu fark ederler ve bi çeşit doğaüstü olaylar gerçekleştirirler.

Bir süre sonra The Innocent izle filminde, çocukların bu güçleri oyun olarak görmesi tehlikeli bir hal alır ve ilk başta masum gibi görünen bu olaylar bir zaman sonra karanlık ve tehlikeli olayların başlamasına neden olur. Ida, otizmli ablası Anna, yeni mahallelerinden arkadaşları Aisha ve Ben isimli bu dört çocuğun bir araya gelmesi, güçlerinin keşfinin de başlangıcını olur. Ben, bir kediye işkence yaptığından beri psikopat olma potansiyeli taşıyan bu olağanüstü gelişmelerin etkisiyle güçleri giderek güçlendikçe bir tür seri katil olur.

Bir noktada kızlar Ben'i durdurmak için güçlerini birleştirmek zorunda kalırlar ve başlangıçta oynadığı oyunlara bir son vermek isterler. Ben'in bir düşman olarak ortaya çıkması ve kızların onu yenmeye karar vermesi gerçeği devreye girer. Korku filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan De uskyldige izle ya da (The Innocent) Masumlar izle filmi Türkçe dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde donmadan keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın