Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
16,599 Görüntülenme
The Karate Kid
6.2 IMDB Puanı

The Karate Kid

(Karateci Çocuk)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures
  • Film Süresi 2sa 20dk
Yönetmen
Senaryo Christopher Murphey, Robert Mark Kamen
The Karate Kid izle ya da Türkçe adıyla Karateci Çocuk izle filmi Harald Zwart yönetmenliğinde 2010 yılında vizyona girmiştir. Oyuncu kadrosunda Will Smith’in oğlu Jaden Smith, Jackie Chan, Taraji P. Henson, Wenwen Han, Rongguang, Zhenwei Wang gibi isimler yer almaktadır. The Karate Kid full izle filminin senaryosu ise Christopher Murphey tarafından yazılırken film aynı zamanda 15 adaylık ve 5 ödül kazanmıştır.

Aksiyon, Dram ve aile filmleri türündeki The Karate Kid Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Amerika’dan Çin’e yolculuk yapmakta olan Dre Parker ve annesi, annesinin iş değişikliği sebebi ile taşınmaktadır. Pekin’e geldiklerinde Dre evlerine yakın olan bir parka gider ve burada Kung Fu eğitimi alan Cheng adında bir çocuk tarafından saldırıya uğrar. Okulun düzenlediği bir gezi sırasında Dre ise Cheng ve arkadaşlarından intikam almak için hepsinin üzerine pis su döker ancak çocuklar tarafından sokaklarda kovalar ve çıkmaz bir sokakta köşeye sıkıştırdıklarında Han isimli bir bakıcı tarafından kurtarılır.

Dre’nin yaralarını kendi yöntemleri ile iyileştiren Han, onu döven çocuklar hakkında onların aslında kötü insanlar olmadıklarını, sadece onları yetiştiren eğitmenlerinin merhametsiz biri olduğunu söyler. Dre, Han’dan kendisine Kung Fu öğretmesini ister ancak Han bunu reddeder ve onu diğer çocuklarla barışması için onların salonuna götürür. Burada çocukların ustası Li, barış teklifini reddeder ve Dre ‘yi Cheng ile tekrar dövüşmeye zorlar. Han ise onun öğrencilerine karşı bir turnuva düzenlenmesini ister ve Dre’nin turnuvaya katılması için orada antrenman yapmasına izin verilmesini ister.

Karateci Çocuk Türkçe Dublaj izle filminde daha sonra Han, Dre’ye Kung Fu öğretmeye başlar ve klasik hareketler ile antrenman yaparlar. Han aynı zamanda gücün yumruklardan ve güçten gelmediğini, zihninin her zaman açık olması gerektiği konusunda felsefi öğütler verir. Bir süre sonra Han ve Dre bir dağda bulunan tapınağa giderek burada zorlu bir kampa girerler ve Dre’nin aşırı yorulmasından sonra ona bir gün izin verilir. Haftalarca süren eğitimden sonra Dre hoşlandığı kız olan Meiying’in yanına gider ve okuldan kaçarlar. Ancak Meiying girmesi gereken keman seçmelerini kaçırınca ailesi Dre ile görüşmesini yasaklar.

Bir süre sonra Dre, Han ustanın yanına gittiğinde ise onu sarhoş ve bir arabaya saldırırken bulur ve bunu yapmasının sebebini ise yıllar önce karısının ve oğlunun ölümüne sebep olan bir araba kazası olduğunu üzülerek öğrenir. Ailecek izleyebileceğiniz filmler arasında yer alan The Karate Kid izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi film Gezegeni üzerinden keyifle izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın