Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.


175,628 İzlenme
The King’s Man
7.0 IMDB Puanı

The King’s Man

(The King's Man)
Kingsman filmleri serisinin üçüncü filmi olan Kingsman 3 izle ya da The King’s Man Başlangıç izle filmi 2021 yılında Matthew Vaughn yönetmenliğinde vizyona girerken filmin senaryosu ise Mark Miller ve Dave Gibbons’un Kingsman Gizli Servis çizgi romanlarından uyarlanarak Karl Gajdusek ve Matthew Vaughn tarafından kağıda dökülmüştür. Ünlü aksiyon filmleri serisi 2014 yapımı Kingsman 1 Gizli Servis ve 2017 yılında vizyona giren Kingsman 2 Altın Çember filmlerinin bir prequel filmi olarak beyaz perdeye aktarılan The King’s Man 3 Başlangıç izle filmi ilk filmlerde seyirciyle buluşturulan olaylardan neredeyse 100 yıl kadar öncesine dayanırken Kingsman gizli servisinin kuruluşunu ve ilk yıllarını anlatmaktadır.

Oyuncu kadrosunda aynı zamanda filmin yapımcılarından biri olan Ralph Fiennes, Oxford Dükünü canlandırırken Harris Dickinson ise Conrad karakterini canlandırmaktadır. The Kings Man full izle filminde başroldeki bu isimlere ek olarak Polly karakteri ile karşımıza çıkan Gemma Arterton ile yardımcı rollerde Rhys Ifans, Matthew Goode, Tom Hollander, Daniel Brühl, Djimon Hounsou, Charles Dance gibi oyuncular yer almaktadır. Kingsman 3 türkçe dublaj izle filmi pandemi koşulları nedeniyle sürekli ertelenen vizyona çıkış tarihi son olarak 22 Aralık olarak kesinlik kazanmıştır. Ayrıca filmin çekimlerin çoğu Birleşik Krallık’ta yapılırken bazı sahneler için İtalya’nın birkaç şehrinde tamamlanmıştır.

The King’s Man izle ya da Kingsman 3 izle filminin konusuna gelirsek, Birinci Dünya Savaşı zamanlarında geçen filmde diğer gizli servislere ve istihbarat birimlerinden bağımsız olarak kurulan King’s Man herhangi bir hükümete hizmet etmemektedir ve tamamen bağımsız olması amacıyla kurulmuştur. Bu gizli örgütün mottosu ise saf ama acımasız, medeni ama gaddar olarak yeni ajanlar yetiştirmektedir. The Kings Man izle filminde sonrasında ise Kingsman’in kurucularından olan Oxford Dükü, Kingsman biriminin yeni ajanı Conrad’ın eğitimini tamamlamasından sonra kullandıkları ilginç ekipmanlar ve gidecekleri ilk görevin heyecanını yaşamaktadır.

Amaçları milyonlarca insanı yok etmek isteyen ve gelmiş geçmiş en gaddar ve kötü insanlardan oluşan bir grubun savaş planlarını ifşa ederek onlara engel olmaktır. Ancak barışı korumak için kimseden emir almayan ajanlarımızın işi büyük bütçelerle fonlanan 1. Dünya Savaşı nedeniyle hiç kolay olmayacaktır. Aksiyon filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken film serilerinden biri olan ve 2021 yılının en çok beklenen filmlerinden biri olan Kingsman filmleri izle serisinin üçüncü ve son filmi olan The King’s Man Başlangıç izle ya da Kingsman 3 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan tek part halinde en iyi yabancı film izle sitemiz Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

8 yorum