Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
705 İzlenme
The Last Bus
6.4 IMDB Puanı

The Last Bus

(The Last Bus)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Hurricane Films
  • Film Süresi 1sa 26dk
Kategori
Senaryo Joe Ainsworth
2021 yapımı The Last Bus izle filmi, Gillies MacKinnon yönetmenliğinde vizyona giren İngiltere yapımı bir dram filmidir. Kısa süre önce karısını kaybeden bir adamın, ona ait küllerini tanıştıkları yere götürmek için çıktığı yolculuğun hikayesinin anlatıldığı bu filmde Timothy Spall, Phyllis Logan, Natalie Mitson, Nem Ewing gibi oyuncular yer almaktadır.

Dram filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz The Last Bus Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, kısa zaman önce karısını kaybeden Tom, karısının küllerini ilk tanıştıkları yere götürmek için eski bir bavulla yolculuğa başlar. Eskiden yaşadıkları yere gittiğinde ise yapacak çok şeyi vardır. Ancak Tom’un yolculuğu, eski anıları yeniden hatırlatan ve farklı insanlarla birlikte tanınmayacak kadar değişmiş bir ülkeyi yeniden deneyimlemek anlamına gelmektedir. Tom bu yolculuğu sırasında farkında olmadan, yol boyunca sosyal medyada fenomen haline gelir.

Yolculuğu boyunca çok sayıda maceraya atılan ve beklenmedik olaylarla karşılaşan Tom’u müslüman bir kadını taciz eden ve Tom'un İskoç otobüs bileti olduğunu fark eden ve onu ıssız bir yerde yol kenarında bırakan sarhoş otobüs şoförü nedeniyle yolculuğu farklı bir yöne doğru ilerler. The Last Bus full izle filminde ayrıca Tom’un karı ile Cornwall'dan İngiltere'nin en kuzey noktasına neden taşındıkları ve herşeyin göründüğü gibi olmadığı nedeniyle planını gerçekleştirmek için Land's End'e geldiğinde oldukça duygusal anlar yaşar.

Kesinlikle izlemeniz gereken, muhteşem oyunculukları ve performansları ile sürükleyici bir film olan The Last Bus izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, 4K, Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde, donmadan keyifle izleyen herkese iyi dram filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın