Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
901 İzlenme
The Little Things
6.3 IMDB Puanı

The Little Things

(Küçük İpuçları)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros.
  • Film Süresi 2sa 7dk
Senaryo John Lee Hancock
2021 yılında vizyona giren The Little Things izle ya da türkçe adıyla Küçük İpuçlar izle filmi John Lee Hancock yönetmenliğinde ve senaristliğinde vizyona girmiştir. ABD yapımı suç ve gerilim filmleri türünde yer alan bir dram filmi olan The Little Things izle filmi 90'ların başında bir takım cinayeti araştıran dedektiflerin başından geçen olayları anlatmaktadır. Küçük Şeyler türkçe dublaj izle filminin oyuncu kadrosunda ise Denzel Washington, Rami Malek, Jared Leto, Natalie Morales isimleri yer almaktadır.

Dram ve gizem filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken yapımlardan biri olan ve 90lı yıllarda geçen Küçük İpuçları Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Şerif yardımcısı Joe Deacon (Deke), 3 kadının cinayetinden şüphelenilen psikopat bir katili uzun zamandır sorgulamaktadır. Bir süre sonra Los Angeles şehrinde bu cinayetlere benzer bir cinayet ortaya çıktığında ise Deke, bu davayı incelemesi için gönderilir ancak geçmişte yaşadığı bir olay yüzünden olayı resmi olarak araştıramaz.

Deke’nin merkezdeki üstleri ise onun bu seri katil konusunda saplantılı hale geldiği için emekliliğini istemektedir. Bir süre sonra olayı gizli olarak araştıran Deke, soruşturma memuru Jimmy Baxter ile tanışır ve The Little Things izle filminde katili yakalamak için genç onun oldukça uygun ve heyecanlı biri olduğunu düşünür. Ancak Deke'in sıkıntısı aslında kendi geçmişidir. Kendi yaşadıklarını Jimmy'ye anlatır ve ona bu cinayetlerin onun için ömür boyu bir sorumluluk haline geleceğini söyler. Ayrıca Deke, Jimmy'nin koruyucu olmasını istemez ve onun için bir lider haline gelir. Ancak Deke’nin geçmiş tecrübeleri ona yıllar boyunca sadece suçluluk duygusu ve depresyondan başka bir şey vermemiştir.

Bu yüzden Küçük İpuçları izle filminde Deke, kendi başına gelenlerin Jimmy’nin başına gelmesini istemez. Deke'in her zaman kullandığı bir söz olan küçük ipuçları sözü Jimmy için oldukça önemli bir söz olarak aklına kazınır. Bu küçük ipuçları sayesinde Sparma adında bir şüpheli yakalanır ancak gerçek katilin o olup olmadığı konusunda tereddütleri vardır. Ellerinde hiçbir kanıt olmamasına rağmen Sparma konusunda hislerine güvenen ikili, sonuna kadar araştırmaya devam ederek onu köşeye sıkıştırmaya çalışır. Deke, hayatı boyunca yanlışlıkla öldürdüğü masum bir kız nedeniyle hep suçluluk duygusuyla yaşadığı için, Jimmy’de kendini görür ve onunla bu sebepten yakınlaşır ve yol gösterici olmaya çalışır.

Tam olarak yeterli kanıtı olmadıktan sonra Sparma serbest kalsa da, Joe olayların gidişatını durdurmak için çok çaba sarf eder ve başarısı olduğunda öfkeyle hareket ederek Sparma’ya saldırır ve onu öldürür. Daha sonra Sparma’ya ait ne kadar kanıt varsa hepsini yakarak temizler ve Jimmy’ye geçmişiyle alakalı şeyleri kafasına çok takmaması gerektiğini söyler. The Little Things izle ya da Küçük İpuçları izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın