Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,155 İzlenme
The Manor
5.3 IMDB Puanı

The Manor

(Konak)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Amazon Studios
  • Film Süresi 1sa 21dk
Kategori
The Manor izle ya da Türkçe adıyla Konak izle filmi 2021 yılında Axelle Carolyn yönetmenliğinde vizyona giren ABD yapımı korku filmidir. Senaryosu da filmin aynı zamanda yönetmenliğini yapan Carolyn tarafından kaleme alınmıştır. Amazon Prime’da yayınlanan Konak full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Barbara Hershey, Bruce Davison, Stacey Travis, Ciera Payton, Jill Larson, Mark Steger gibi oyuncular yer almaktadır.

2021 yapımı korku filmler arasında yer alan The Manor izle filmi ya da Türkçe adıyla Konak Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, gençliğinde usta bir dansçı olan ve sonrasında kariyerine dans eğitmeni olarak devam eden Judith Albright, 70. doğum gününü kutladığı sırada felç geçirir ve sonrasında kendisine parkinson teşhisi konulduktan sonra çok ünlü bir huzurevine yerleşir.

Büyük annesine oldukça bağlı olan 17 yaşındaki torunu Josh ise Judith’in huzurevine yerleşmesine karşı çıkarken annesi Barbara onu üzülmemesi için teselli eder ve ne zaman isterse Judith’i görmeye gidebileceğini söyler. Judith’de Barbara’ya katılarak Josh’a huzurevine yerleşmesinin kendisi de dahil herkes için en iyi karar olduğunu söylerek onun moralini düzeltmeye çalışır. Konak izle filminde Judith huzurevine yerleşmesinden kısa bir süre sonra burada bazı garip olayların olduğunu ve diğer huzurevi sakinlerinin sırayla öldüğü dikkatini çeker. Odasında geçirdiği zamanlarda ise bir ağaç şeklinde olan değişik şekiller görmeye başlar.

Bir süre sonra huzurevinde yaşayan 3 yaşlı insanın aslında normalden daha fazla yaşlı oldukları ve çeşitli büyüler kullanarak Konak’taki diğer hastaların ömürlerini çaldıkları ortaya çıkar. Düşüncelerine kimseyi inandıramasa da bir süre sonra o da, her akşam gençleşen ancak gündüzleri eski yaşlı hallerine dönen bu insanlara katılmaya karar verir. Ancak torunu Josh’un her ne kadar Judith ile daha fazla zaman geçirebilmek için Konak’ta çalışmaya başlaması olumlu karşılansa da onun genç ve yaşayacak daha çok yıllarının olması diğer büyücü yaşlıları tahrik etmektedir.

2021 yılının en iyi korku filmlerinden biri olan The Manor izle ya da Konak izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, donmadan tek part halinde, en iyi yabancı film izle sitemiz Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi korku filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın