Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
2,735 İzlenme
The Princess Switch 3
5.6 IMDB Puanı

The Princess Switch 3

(The Princess Switch 3: Romancing the Star)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 46dk
Yönetmen
Senaryo Robin Bernheim
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan The Princess Switch 3: Romancing the Star izle filminin senaryosu Robin Bernheim Burger tarafından kaleme alınan ve Mike Rohl tarafından yönetmenliği yapılan ABD yapımı romantik komedi filmleri arasında yer alan bir aile filmidir. The Princess Switch filmleri serisinin üçüncü filmi olan bu filmin oyuncu kadrosunda ise Vanessa Hudgens, Sam Palladio, Suanne Braun, Nick Sagar, Hazel Beattie gibi oyuncular karşımıza çıkmaktadır. The Princess Switch 3 türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Princess Switch 2 izle filmindeki olayların ardından Stacy ve Margaret bir Noel partisi düzenlemek için bir araya gelirler.

Bu Noel etkinliği için Vatikan hükümdarlara Aziz Nicholas'a ait eski, paha biçilmez bir kalıntı olan Barış Yıldızı'nı ödünç vermeyi kabul eder. Ancak çalınmasına engel olamazlar. Çok fazla risk altında olan Stacy ve Margaret, davayı kendi başlarına çözmelerine ve uluslararası bir krizden kurtulmalarına yardımcı olabilecek tek kişinin Leydi Fiona Pembroke olduğunu düşünürler. Fiona, Reggie ve Mindy'den oluşan ekibinin yanı sıra eski sevgilisi Peter Maxwell'e de ekibe dahil olur. Yıldızın çalınmasının arkasında iş adamı ve suçlu Hunter Cunard'ın olduğunu öğrenen Fiona ve ekibi, yıldızı geri almak için onu tekrar çalan kişiden çalmayı planlarlar.

The Princess Switch 3 izle filminde Fiona ve ekibi, Barış Yıldızını Hunter'ın evinden geri almakta başarılı olsalar da, Peter, o ve diğerlerinin bıraktıkları delillerden kurtulabilmeleri geride kalır. Ancak, şatoya döndüğünde, Peter'ın yıldızı gerçekten bir basketbol topuyla değiştirdiğini keşfeder ve böylece yıldızı kendisine saklamak istiyormuş gibi görünür. Peter, Fiona'dan kendi annesini uzaklaştırmamasını ister, ancak Fiona bu konuda başarılı olamaz ve herşey açığa çıkınca arkadaşlıkları son bulur ve sonrasında yıldızı geri verir. Bir süre sonra Peter, Fiona'nın iyileşmesi ve duygusal olarak daha sağlıklı olması için annesiyle temasa geçmesi önerir.

Bir süre sonra Fiona, annesi ile bir araya gelir ve birbirleriyle konuşurken, annesi ona sadece kocasından kaçmaya çalıştığını söyler. Bu sayede yeniden bir araya gelerek tekrar bir aile olmanın yolunu bulmaya çalışırlar. The Princess Switch 3: Romancing the Star izle ya da kısaca The Princess Switch 3 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tüm Netflix filmlerini keyifle izleyebilirsiniz.