Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,708 İzlenme
The Realm
7.2 IMDB Puanı

The Realm

(El reino)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Tornasol Films
  • Film Süresi 2sa 12dk
Senaryo Isabel Peña, Rodrigo Sorogoyen
The Realm izle ya da orijinal adıyla El reino izle filmi, 2018 yılında Rodrigo Sorogoyen yönetmenliğinde vizyona giren İspanya ve Fransa ortak yapımı bir filmdir. Senaryosu Isabel Pena ve Sorogoyen ikilisi tarafından kaleme alınan El reino hd izle filmi dram ve gerilim filmleri türünde yer almaktadır. The Realm full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Antonio de la Torre, Monica Lopez, Josep Maria Pou, Barbara Lennie gibi oyuncular rol almaktadır.

Gizem filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan The Realm Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, birinci sınıf yaşam tarzı hain ve yasadışı ticarete dayanan İspanyol bir politikacı, bir gazetenin kendisini kamuoyuna ifşa etmesinin ardından tüm partisini dağıtmakla tehdit eder. Karısı Inés ve genç kızı Nati ile birlikte üst sınıf bir yaşam tarzına sahip olan özerk topluluğun başkanı Frías'ın sağ koludur. Ancak uzun kariyerinin ve Cabrera, Bermejo, Gallardo ve Fernando gibi partisinin ortakları ve arkadaşlarının saygısının arkasında, gerçek tamamen farklıdır. Manuel, yıllar öncesinden beri siyasi konumunu yabancı arkadaşlarıyla birlikte kullanan çarpık ve yozlaşmış bir adamdır. herhangi bir yasadışı yoldan yardım ve para almaktır.

El Reino izle filminde Gallardo, dolandırıcılık ve siyasi yolsuzlukla suçlandığında tutuklandığında, Manuel, polisin yeni kanıtlar bulmayarak davayı unutmasını umarak tüm arkadaşlarını susmak üzere ısıtır. Ama ne zaman kendisinden bahseden kişisel konuşmalarında kaydedildiği gazetelerde ortaya çıkınca, Manuel'in yarattığı hayali saygı ve onur dünyası yıkılır. Önümüzdeki yıl seçimlerin bitmesiyle parti kendini krizden kurtarmak için saflarını kapatıyor: Frías adını temiz tutmak için ondan uzaklaşıyor, diğer ortaklar kendi yolsuzluklarından onu suçluyor ve Manuel kendisine yakın bir hain olduğunu hissediyor. polise bilgi göndermek. Çaresiz önlemler alan Manuel, partinin en yeni politikacısı Alvarado ile bir anlaşma yapmak için buluşur.

The Realm altyazılı izle filminde ona bulduğu tüm kanıtları verir ve Alvarado, Manuel'in hapisten kaçmasına yardım eder. Zaman tükenirken Manuel, eski arkadaşlarını mahvetmeye çalışan kanıtları ve delilleri bulmak için zamana karşı bir yarış başlatır, sonunda gelen davada suçlu bulunursa kendi partisini yok etmeye çalışır. The Realm ya da El reino izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın