Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
4,251 İzlenme
The Rising Hawk
5.8 IMDB Puanı

The Rising Hawk

(The Rising Hawk)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Cinemaday
  • Film Süresi 2sa 15dk
Yönetmen Akhtem Seitablayev, John Wynn
Senaryo Rich Ronat, Yaroslav Voizeshek
Oyuncular Tommy Flanagan, Robert Patrick, Alison Doody, Poppy Drayton
Ukrayna ve ABD ortak yapımı olan ve John Wynn yönetmenliğinde 2019 yılında vizyona giren The Rising Hawk izle filmi aksiyon dolu tarihi dram filmleri türünde olan film Ivan Franko'nun Zakhar Berkut kitabından esinlenerek Rich Ronat ve Yaroslav Voizeshek senaristliği ile beyaz perdeye aktarılmıştır. The Rising Hawk türkçe altyazılı izle filminin oyuncu kadrosunda ise Tommy Flanagan, Robert Patrick, Alison Doody, Poppy Drayton isimleri yer almaktadır.

Tarihi filmler severlerin kesinlikle kaçırmaması gereken The Rising Hawk Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, 13. Yüzyılın başlarında Zakhar Berkut ve eşi Rada, Tukhlia isimli köylerinde yaşamaktadırlar. Kendi hallerinde sürdükleri yaşantıları bir süre sonra Moğolların dünyayı fethetme hayalleri yüzünden bozulacaktır. Moğol generali Burunda Khan, Zakhar’ın köyünü tehdit edince Zakhar ve Rada kölerini savunmaya karar verir. İlk iş olarak zengin ve güçlü bir boyar olan Tugar Vovk'tan yardım isterler. Yardım istemek için yola koyulan Zakhar’ın oğlu Maksym, Tugar’ın kızı Myroslava ile tehlikeli bir karşılaşmadan sağ çıktıktan sonra, Tugar Vovk köylüleri Moğollara karşı savunma sözü verir.

Ancak Myroslava ve Maksym arasında duygusal bir ilişki olmaya başlayınca kızın babası Vovk bu ilişkiye izin vermez ve şiddetle karşı çıkar. Savaş başladığında ise hem Moğollar’da hemde Karpat Dağları’nı savunan köylüler arasında çok fazla kayıplar olur. Bu direnişe öfkelenen Burunda Khan emrindeki bütün askerler ile köye saldırmaya başlar. Büyük bir felaketin eşiğine gelen köyü ise Maksym ve Myroslava kurtarmak ile fedakarlık yapmak arasında bir karar vermek zorunda kalırlar. The Rising Hawk izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K 1080p ve Full HD izle kalitesinde donmadan tek part en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden bedava izleyebilirsiniz.