Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
738 İzlenme
The Sky Is Everywhere
6.7 IMDB Puanı

The Sky Is Everywhere

(The Sky Is Everywhere)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Apple TV+
  • Film Süresi 1sa 43dk
Kategori
2022 yılında gösterime giren The Sky Is Everywhere izle filmi, yönetmenliğini Josephine Decker’ın yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Jandy Nelson’a ait filmle aynı adı taşıyan romandan uyarlanan The Sky Is Everywhere full izle filmi, kız kardeşini kaybettikten sonra hayata tutunmaya çalışan genç bir kadının hikayesini anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise, Jason Segel, Cherry Jones, Pico Alexander, Havana Rose Liu, Grace Kaufman gibi oyuncular yer almaktadır.

Dram filmleri severlere tavsiye edebileceğimiz bir film olan The Sky is Everywhere Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Lennie, ölümcül bir hastalık nedeniyle ölen ablası Bailey'nin ölümünü atlatamamıştır. Bailey'nin ölümü Lennie'nin hayatından neşe ve mutluluğu alır, çünkü küçük kız kardeşi kendini ablasının anılarında sıkışıp kalır ve sadece yalnızlıktan acı çeker. Lennie çok iyi çaldığı enstrümanı da bırakır ve çalmaya devam edemez. Ayrıca acısını Bailey'nin erkek arkadaşı Toby ile paylaşmaya başlar. Lennie ve Toby'nin arkadaşlığı, ölen kız arkadaşını küçük kız kardeşinde bulmaya başlayınca yakınlaşmaya başlar. Diğer tarafta ise Lennie ve Joe aralarında bir bağlantı kurar.

The Sky Is Everywhere izle filminde Joe, müziği Lennie'nin hayatına yeniden sokmayı başarır. Onu tekrar klarnet çalmaya zorlar ve kısmen başarılı olur. Lennie'nin Joe ile yeni kurduğu bağ, Lennie'yi görmek için Walker'ları ziyaret etmeye devam eden Toby'yi üzer. Lennie'ye kendisinin ve Bailey'nin gizlice nişanlandığını itiraf eder ve ayrıca Bailey'nin öldüğünde hamile olduğunu ortaya çıkarır. Toby ve Lennie arasındaki bir teselli öpücüğüne şahit olan Joe, Lennie'den ayrılır ve ona açıklama şansı bile vermeden ondan uzaklaşır. 2022 yapımı dram filmi The Sky Is Everywhere izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitemiz Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın