Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
316 İzlenme
The Starling
6.3 IMDB Puanı

The Starling

(The Starling)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 42dk
Yönetmen
Senaryo Matt Harris
2021 yılı Netflix filmleri izle arasında yer alan The Starling izle filmi Theodore Melfi yönetmenliğinde ilk olarak 24 Eylül tarihinde Netflix’te yayınlanmıştır. Senaryosu Matt Harris tarafından kaleme alınan ABD yapımı dram ve komedi filmleri türünde yer alan bir filmdir. The Starling full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Melissa McCarthy, Chris O'Dowd, Timothy Olyphant, Daveed Diggs, Skyler Gisondo, Laura Harrier, Rosalind Chao, Loretta Devine, Kevin Kline gibi isimler yer almaktadır.

Netflix filmleri izle arasında 2021 yılının en iyi dram ve komedi filmleri arasında yer alan The Starling Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Jack ve Lilly isimli evli bir çift yeni doğan kızlarının ölümünden sonra adeta yıkılmıştır. Lilly evde kendi başına acısını yaşayıp duyguları ile başa çıkmaya çalışırken Jack ise akıl hastanesinde tedavi görmektedir. Küçük bir markette çalışan Lilly ailesini bir arada tutmak ve kocasının hastaneden dönmesini beklemektedir. Bu arada kendi derdi başından aşkın Lilly, evlerinin bahçesinde yuva kurmuş olan bir kuş tarafından sürekli rahatsız edilmektedir. Kuşun sesinden ve hareketlerinden iyice bunalan Lilly onu durdurmak ve bu gürültüye bir son vermek ister.

The Starling izle filminde aynı zamanda kocasını hastanede ziyaret etmek için haftada en az iki kez uzun süreli araba kullanmaktadır ve bu durum onu oldukça yormaktadır. Lilly hastaneye kocasını her ziyaret edişinde onun durumunu kontrol edip eve dönüp dönemeyeceği ve dönse de hayatının bundan sonra ne yönde ilerleyeceğini kestirmeye çalışır. Jack’in durumunu kontrol eden hastane görevlilerinden biri Lilly ile konuşarak Jack’i eve götürmeden önce kendi sağlığını ve acısını kontrol edebilmesi için kendisininde bir doktora görünmesi gerektiğini söyler.

Görevlinin tavsiyesi ile Lilly, Larry Fine adında bir psikiyatrist ile tanışır. Larry ona ve Jack’e yardımcı olarak birbirleri ile problemlerini karşılıklı olarak kabul ederek aralarındaki kaybolan bağı tekrar oluşturmaları konusunda yardımcı olur. Daha sonra Lilly hastaneden Jack’i alır ve eve götürür ve bundan sonra dünya ile birlikte yüzleşirler. Son zamanların en iyi dram ve komedi filmlerinden biri olan The Starling izle filmini Türkçe dublaj ve altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede sitemizden donmadan tek part halinde bedava film izleme sitemizden keyifle izleyen herkese şimdiden iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın