Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
16,204 İzlenme
The Suicide Squad
7.3 IMDB Puanı

The Suicide Squad

(The Suicide Squad: İntihar Timi)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros.
  • Film Süresi 2sa 12dk
The Suicide Squad izle filmi 2021 yılında Jaume Collet-Serra, Gavin O'Connor, James Gunn yönetmenliğinde vizyona girmiştir. DC Comics’e ait süper kahraman filmlerinden biri olan The Suicide Squad aynı isimli 2016 yılında yayınlanan filmden bağımsız olarak çekilmiştir ve farklı bir hikayeyi anlatmaktadır. Yeni İntihar Timi full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Margot Robbie, Idris Elba, John Cena, Joel Kinnaman, Sylvester Stallone, Viola Davis, David Dastmalchian, Daniela Melchior, Michael Rooker, Jai Courtney, Peter Capaldi, Alice Braga, Pete Davidson isimleri yer almaktadır.

İntihar Timi Türkçe Dublaj izle filminin konusu şöyle, bir önceki filmde olduğu gibi ABD gizli servisinden yetkili bir memur olan Amanda Waller, bazı özel yetenekleri olan mahkumları cezalarını hafifletmek şartıyla bir tim kurar Corto Maltese isimli bir adaya isyancı güçleri bastırmak ve gizli bir operasyonu gerçekleştirmek için görevlendirilirler. Görevleri ise Nazi döneminde geliştirilen ve hala sürdürülen bir Deniz Yıldızı isimli projenin laboratuvarı Jötunheim’ı yok etmektir. Waller ise bu görev için birbirinden habersiz iki takım kurmuştur ve ilk takım aslında isyancı birliklerin dikkatini dağıtmak için kullanılır ve ilk takım adaya iner inmez çatışmaya girer ve Rick Flag ve Harley Quinn hariç herkes öldürülür.

İlk takımın isyancıların dikkatini dağıtması ile ikinci takımda bulunan Bloodsport, Peacemaker, King Shark, Polka-Dot Man ve Ratcatcher 2 isimli süper kahramanlar adaya sızmayı başarır. The Suicide Squad Türkçe Dublaj izle filminde ilk takımdan sağ kurtulmayı başaran Harley Quinn ise Corto Maltese askerleri tarafından esir alındıktan bir süre sonra liderlerinin yanına götürülür ve liderleri ona aşık olduğunu söyler ve evlenmek ister. Ancak bir süre sonra rahat durmayan Harley Quinn adamı öldürür ve bir kodese gönderilir. Diğer ekip ise bir barda yakalanarak sorgulanmaya götürüldüğü sırada kaçmayı başarır ve bir süre sonra Harley Quinn’inde ekibe katılması ile Jötunheim’ı yok etmek için yola çıkarlar.

Ekip Jötunheim’a geldiğinde ise gerçekleri öğrenir ve aslında projenin Amerika’ya ait olduğunu ve kendilerinin delilleri yok etmek için gönderildiğini öğrenir. Rick ise bu durumdan rahatsız olur ve kayıtları imha etmeyerek ifşa etmeye karar verir ancak ekiptekiler arasında anlaşmazlık olunca öldürülür. Daha sonra Deniz Yıldızı serbest kalır ve şehri birbirine katmaya başlayınca ekip onu durdurmak için güçlerini birleştirir. The Suicide Squad izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.