Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,415 İzlenme
The Tender Bar
7.1 IMDB Puanı

The Tender Bar

(The Tender Bar)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Big Indie Pictures
  • Film Süresi 1sa 44dk
Kategori
Yönetmen
Senaryo J.R. Moehringer, William Monahan
2021 yılının sonlarında vizyona girecek olan The Tender Bar izle filminin yönetmen koltuğunda ünlü aktör George Clooney karşımıza çıkmaktadır. ABD yapımı dram filmleri arasında yer alan The Tender Bar full izle filminin senaryosu ise William Monahan tarafından JR Moehringer 2005 yılında yazdığı filmle aynı ismi taşıyan ve kendi hayatını anlattığı romanından uyarlanarak kaleme alınmıştır. Merakla beklenen filmlerden biri olan Tender Var izle oyuncu kadrosunda ise Tye Sheridan, Daniel Ranieri, Ben Affleck, Lily Rabe, Christopher Lloyd gibi oyuncular yer almaktadır.

The Tender Bar türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Long Island'daki küçük ve sakin bir kasabada ilkokul öğrencisi olan Moehringer, hayatında hiçbir erkek rol modeli olmadan büyümektedir. Dedesi ise oldukça kaba ve herkesi hor gören ve kötü davranan bir adamdır. İyi bir borsacı olmasına rağmen, dedesi o kadar cimridir ki çöpte bulduğu gazeteleri bile okurken evin dışı neredeyse dökülürken hiçbir yatırım bile yapmamaktadır. Moehringer dedesinin sert ve baskıcı tavırları nedeniyle evde babasının adını anmaktan bile çekinir hale gelmiştir. Ancak tek başına olduğu zamanlarda telsiziyle oynarken babasıyla konuştuğunu hayal eder.

Babası aşırı tutkulu ve hırslı İtalyan iken annesi Dorothy ise cesur bir İrlandalıdır. Dorothy, oğlunun geleceği için ve o evden taşınabilmesi için birkaç işte birden çalışmaktadır. Her ne kadar oğlunu bu durumdan uzaklaştırmak istese de hayat şartları ve maddi sıkıntılar onları evde kalmaya zorlar. Evin kalabalığından ve gürültüsünden kaçmak için kitaplara kendini veren Moehringer’ın bir baba figürüne ne kadar ihtiyacı olduğunu gören annesi Dorothy, kardeşi Charlie'den oğlunu arkadaşlarıyla birlikte sahile götürmesini ister. Charlie Amca he ne kadar ablasının dediğini kabul etse bile isteklerini tam olarak yerine getirmez ve sahil yerine çocuğu bir bara götürür. Charlie ise bu barda çalışmakta ve çalışanlar dahil tüm müşterileri tanımaktadır.

The Tender Bar izle filminde Moehringer, girdiği bu bar ortamında, erkeklerin birbiriyle olan iletişimlerine ve muhabbetlerine bir anda tutulur ve çok hoşuna gider. Her telden insanin gelip gittiği bu barda, Vietnam'daki savaştan yana ve savaşa karşı adamlar, aktörler ve avukatlar gibi her türden insan gelip gitmektedir. Ayrıca Charlie’nin karizması ve arkadaşları arasında ki saygınlığı nedeniyle tüm arkadaşları Moehringer'ı aralarına dahil etmeye heveslidir. Moehringer, çok sevdiği bu ortamdaki adamların anlattığı hikayeleri dikkatle dinler ve ileride nasıl yaşaması gerektiğine dair bu hikayelere güvenir. Bir süre sonra Moehringer ve annesi, Arizona'ya taşınır ve Annesi onun Yale Üniversitesine kabul başvurusu konusunda ısrarcıdır.

Moehringer oldukça yetenekli bir genç olmasına rağmen Ivy League'e girme konusunda şüpheleri vardır ancak kapıdan içeri girdiklerinde ikisi için de bir rüya gerçekleşmiş olur. Dorothy her zaman oğlunun eğitiminin tam olmasını ister, çünkü babası onun okumasına izin vermemiştir. Moehringer, Yale Üniversitesi'ne girdikten sonra da Publicans barı ziyaret etmeye devam eder ve arada bir genç bir adam olarak barın müdavimlerinden aşk ve gelecek konusunda tavsiyeler ister. Gerçek ve yaşanmış bir hikayeden uyarlanan ve son yılların en çok beklenen filmlerinden biri olan The Tender Bar izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum