Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
9,242 Görüntülenme
The Unforgivable
6.2 IMDB Puanı

The Unforgivable

(The Unforgivable)
Senaryo Peter Craig, Hillary Seitz, Courtenay Miles
2021 yapımı The Unforgivable izle filmi yönetmenliğini Nora Fingscheidt’in yaptığı ve senaryosunda Peter Craig, Hillary Seitz ve Courtenay Miles isimlerinin imzası bulunan ABD yapımı dram türlerinde yer alan bir filmdir. Hapiste geçirdiği 15 yılın ardından hala kendisini affetmeyen yakınlarıyla olan ilişkisinin ele alındığı filmin başrollerinde Sandra Bullock, Vincent D'Onofrio, Jon Bernthal, Richard Thomas, Linda Emond, Aisling Franciosi, Rob Morgan, Viola Davis gibi oyuncular yer almaktadır. Ayrıca çekimleri Kanada’da yapılan The Unforgivable full izle filminin yapımcılığını da başrolde gördüğümüz Sandra Bullock yapmarken, film özel bir gösterimle vizyona girdikten hemen sonra Netflix’te yayınlanacaktır.

Dram filmleri severlerin merakla beklediği 2021 yapımı Affedilmez izle ya da orijinal adıyla The Unforgivable türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Ruth Slater isimli kadın iki polisi öldürme suçundan 15 yıl hapis cezasına çarptırılmıştır. Cezasını çektikten sonra dışarı çıktığında ilk iş olarak hapse girmeden önce geride bıraktığı kız kardeşini bulup yeniden bir hayat kurmak ister ancak tahliye memuru ona kız kardeşi Katie’nin evlatlık olarak bir aileye verildiğini ve iletişimsizlik kararı verdiği için nerede ve hangi aileye verildiği konusunda bilgi alamaz. Katie ise Michael ve Rachel çifti tarafından evlat edindikten sonra adı Lucy olarak değiştirilmiştir ve üniversite okurken yaşadığı stresle boğuştuğu sırada ağır bir trafik kazası geçirir ve neredeyse kaza onu komaya sokar.

The Unforgivable izle filminde daha sonra dışarıdaki hayata alışmaya çalışan Ruth, bir fabrikada işe başlar ve normal hayata geri dönmek için çabalarken iş arkadaşı Brad ile sevgili olur. Aynı zamanda kardeşini bulmak için elinden geleni yapan Ruth, hapse girmeden önce oturdukları eve giderek buraya taşınan avukat çifti ziyaret eder ve Lucy’yi bulma konusunda yardımlarını ister. Yeni ev sahibi avukat John ise ona yardımcı olur ve Lucy’nin koruyucu ailesi olan Belcombes ailesi ile temas kurmasını sağlar. Ancak Ruth’un yıllardır yazdığı çok sayıda mektubu, ailenin kasıtlı olarak Lucy’ye vermediğini ve ondan gizlediklerini öğrenince öfkelenir. Ailenin diğer kızı Emily ise Ruth’un durumuna üzülür ve ona isimsiz bir mektup yazarak Lucy’nin gittiği okulun adresini verir ve ona yardımcı olur.

Affedilmez izle filminde Ruth, yıllardır görmediği kardeşi ile konuşmak için cesaretini toplayamaz ve bir süre onu uzaktan izlemekle yetinir. Ruth’u bekleyen asıl tehlike ise yıllar önce öldürdüğü ve polis memurlarından birinin iki oğlu Steve ve Kieran Whelan, Ruth’un hapisten çıktığını öğrenir ve intikam almak için onu tehdit etmeye başlar. Daha sonra Steve, Ruth’a zarar vermek için Emily’yi Ruth kardeşi sanarak kaçırır ve Lucy’nin okulunda Lucy’yi izleyen Ruth’u arayarak kardeşini kaçırdıklarını söyler. Ruth ise kardeşinin kaçırılmadığını ve Emily’nin kaçırıldığını öğrenince John’a ulaşır ve daha sonra Emily’yi kurtarmak için Izzie ile birlikte harekete geçerler. Affedilmeyen izle ya da Affedilmez izle olarak dilimize geçen The Unforgivable izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum