Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Fragman
9,505 İzlenme
The Voyeurs (Röntgenciler)
5.9 IMDB Puanı

The Voyeurs (Röntgenciler)

(Röntgenciler)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ABD
  • Yapım Şirketi Divide/Conquer
  • Film Süresi 2sa
Yönetmen Michael Mohan
Senaryo Michael Mohan
2021 yılında Michael Mohan’ın yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı The Voyeurs izle filmi Türkçe adıyla Röntgenciler izle başrollerinde Sidney Sweeney, Justice Smith, Ben Hardy ve Natasha Liu Bordizzo isimlerinin yer aldığı ABD yapımı erotik ve gerilim filmleri türünde olan bir filmdir. Montreal şehrinde bir çatı katına taşınan Pippa ve Thomas çifti henüz yeni evlerinde ilk günlerini geçirdikleri sırada dışarıdan gelen fotoğraf makinesi flaşı ile dikkatleri karşı apartmanda yaşayan komşularına çevrilir. Karşı apartmanda bir kadının fotoğraflarını çektikten sonra sevişmelerine şahit olurlar ve bir süre sonra Pippa, Thomas’ın izlemesini istemez ve röntgenciliğe devam etmezler. Yeni eve taşınmalarının heyecanı ile günlerini geçiren çift daha sonra Margot ve Brent lakabını taktıkları komşularını daha fazla izleyebilmek için dürbün alırlar.

The Voyeurs Türkçe Dublaj izle filminde komşularını izlemeye devam eden çift aralarında ki geçen konuşmaları anlayamaz ve Thomas farklı bir yol deneyerek bir şekilde karşı komşularını dinlemeyi başarırlar. Daha sonra Margot ve Brent’in evinde kostümlü bir parti olur ve çiftimiz davetli gibi davranarak içeri girerler. Pippa, Thomas’ın daireyi dinleyebilmesi bir bir ayna yerleştirir ve komşuların aralarında geçen konuşmalar bir süre sonra Pippa ve Thomas’ı rahatsız eder ve birbirleriyle kavga etmelerine şahit olurlar. Ertesi sabah Margot, Pippa’nın çalıştığı kliniğe gelerek muayene olur ve burada adının Julia olduğunu öğrendikten sonra arkadaş olurlar. Pippa, Julia ile bir süre takıldıktan sonra Brent hakkında onu uyarmak istese de Thomas onu komşularının konuşmalarını dinlemeyi kesmesi için uyarır.

Pippa Julia’dan Brent’in gerçek adının Sebastian olduğunu öğrenir ve aynı gece Seb’in birkaç kadınla birlikte seviştiğini izler. Daha sonra Thomas, Seb’in evdeki yazıcısına uzaktan erişim sağlayarak onu Julia’ya ispiyonlamakla tehdit ederler. Ancak bir süre sonra kendi aralarında komşularının hayatlarına çok fazla müdahale etkileri için tartışırlar. Çift röntgenciliğe bırakmaya karar verdiği gün Seb’in Julia’nın boğazını keserek öldürmesine şahit olurlar ve Thomas bunun için Pippa’yı suçlar. Pippa ise morali bozuk olsa da Seb’i izler ve bir gün onu takip ederek tanışır ve kendi fotoğraflarını çekmesini ister.

Seb’in evine giden Pippa bir süre sonra Seb ile sevişir ve Thomas ise eve geldikten sonra Pippa’nın karşı apartmanda beraber izledikleri Seb ile seviştiğini görür. Pippa eve döndüğünde ise Thomas’ın intiharı ile şok geçirir. Röntgenciler Türkçe Dublaj izle filminde bir süre sonra Pippa bir arkadaşı ile Seb’in sergisine gider ve Julia’nın hayatta olduğunu öğrenir. Serginin öznesi ise Thomas ve kendisinin olduğunu öğrenince dehşete düşer. Olayın aslı ise kiraladıkları evin aslında Seb ve Julia’nın düzenlediği sözleşme ile kendi hayatlarının fotoğraflandığını fark etmeden imzalamış olmalarıdır.

Bir süre sonra Pippa evden taşınarak Seb’in yazıcısına Thomas’ın ölümü ile bağlantıları olduğunu açıklayan bir mesaj gönderir ve Thomas’ın intihar etmediği ve öldürüldüğünü belirtir. Pippa intikam almak için içkilerine uyuşturucu koyarak onları bayıltır ve iş yerinde kullandığı bir ilaçla çifti kör eder. Eski dairelerine taşınan yeni çift ise kör olan Seb ve Julia’yı izlerken Pippa ise onları izliyordur. 2021 yılının en çok ses getiren filmlerinden biri olan The Voyeurs izle ya da Röntgenciler izle filmini Türkçe dublaj ve altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın