Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

10,746 İzlenme
The Witcher 2. Sezon
8.2 IMDB Puanı

The Witcher 2. Sezon

(The Witcher 2. Sezon)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa
Senaryo Andrzej Sapkowski, Thania St. John, Lauren Schmidt
Netflix’in sevilen dizisi The Witcher 2. Sezon izle dizisi 2021 yılında Tomasz Baginski, Alik Sakharov, Charlotte Brandstrom yönetmenliğinde gösterime girmiştir. The Witcher 2. Sezon izle dizisinin senaryosu ise ilk sezonda olduğu gibi Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski'nin kitap serisinden uyarlanarak Lauren Schmidt Hissrich tarafından kaleme alınmıştır. Oyuncu kadrosunda ise Henry Cavill, Freya Allan ve Anya Chalotra isimlerinin bir önceki sezonda olduğu gibi rollerine devam etmektedirler.

The Witcher 2. Sezon 1. Bölüm izle konusu, Kuzey Krallıkları Sodden'de hüküm sürerken, Geralt ve Ciri, savaş alanında Tissaia ile karşılaşırlar ve Tissaia onlara Yenn'in hayatta kalamayacağını ima eder. Geralt ise Ciri'yi cadı kalesi Kaer Morhen'e götürmeye karar verir. Yolculukları sırasında terk edilmiş bir köye rastlarlar ve Geralt, lanetli bir canavara dönüştüğünü keşfettikleri Nivellen'i ziyaret ederler. Ciri, evde saklanan Vereena adında genç bir kadınla karşılaşır. Diğer tarafta ise Geralt köyü daha fazla araştırırken bunun bir bruxa, bir tür vampir olduğunu belirler.

The Witcher 2. Sezon 2. Bölüm izle konusu ise, Yennefer ve Fringilla, onları elf büyücü Francesca Findabair'e götüren Filavandrel tarafından yakalanır. Francesca onların öldürmek ister, ancak Filavandrel, insan olan bu ormanlarda faydalı olduklarını savunarak ona engel olur. Elfler, elf peygamberi Ithlinne olduğuna inandığı beyaz cübbeli bir figürün vizyonlarını gören Francesca'nın emrindeki yıkık bir monolitini kazmaya devam eder. Yennefer ve Fringilla da sırasıyla kırmızı ve siyah cüppeli figürlerin hayalini kurar. Geralt ve Ciri, Kaer Morhen'de kalan witcherlara katılır ve madalyonları titremeye başladığında bir canavarın yakında olduğunu fark ederler.

The Witcher 2. Sezon 3. Bölüm izle konusu ise, Ciri eğitimlerine devam ederken, Vesemir, mutasyona uğramış lehy'yi araştırmaya devam eder. Yennefer, Aretuza'ya gider. Stregobor ise Yennefer'i sorguya çeker. Daha sonra Yennefer'a sihrini kaybettiğini bildiğini itiraf eder. Kardeşlik Konseyi, sadakatini kanıtlamak için Yennefer'in Cahir'i idam etmesi gerektiğine karar verir. İdam töreni sırasında, Kardeşler ve Kuzey hükümdarlarının izleyicileri önünde Yennefer, Cahir'i serbest bırakır ve ikisi kaçar.

The Witcher 2. Sezon 4. Bölüm izle konusu ise, Triss, Geralt tarafından Ciri'ye sihir eğitimi için Kaer Morhen'e gelir. Geralt, Ciri ve Triss, sayısız ayaklıların ve leshhy'nin kökenlerini araştırken monolitlerle bağlantılı olduklarını keşfederler. Vesemir, Ciri'nin uzun süredir soyu tükenmiş olduğu düşünülen ve witcher yaratmak için kullanılan mutajenlerin bir bileşeni olduğu söylenen Ciri'nin Yaşlı kanına sahip olduğunu öğrenir ve aranan Yennefer ve Cahir, elflere karşı bir katliamın yaşandığı kuzeydeki Oxenfurt şehrine kaçar.

The Witcher 2. Sezon 5. Bölüm izle konusu ise, itfaiye büyücüsü Rience, hapishaneden serbest bırakılır ve bilinmeyen bir efendiye hizmet eden büyücü Lydia tarafından Ciri'yi bulmakla görevlendirilir. Geralt ve Istredd, Cintra'nın dışındaki düşmüş monolite gitmek için yola çıkar. Vesemir, Ciri'ye yeni cadılar yaratma planını açıklar ve Ciri bu planı ilk aday olma şartıyla kabul eder. Ithlinne'in Kadim kandan bir çocuğun dünyayı yok edeceğini öngören kehanetini ortaya çıkarırlar.

The Witcher 2. Sezon 6. Bölüm izle konusuna gelirsek, Geralt, Ciri'yi Kaer Morhen'in dışına çıkarırken Chernobog tarafından saldırıya uğrarlar. Geralt'ın atı Roach yaralanır ve daha sonra Geralt canavarı öldürmeyi başarır. Francesca, yıllar sonra doğan ilk elfi başarıyla doğurur. Cahir ise Fringilla'ya Emhyr'in Cintra'yı ziyaret ettiğini itiraf eder. Yennefer, Geralt'a Jaskier'in başının dertte olduğunu ve Geralt'ın Ciri'yi aradığını öğrendiği itfaiye büyücüsü tarafından takip edildiğini söyler. Geralt, Yennefer'e Rience'ı uzak tutarken Ciri'yi almasını söyler. Ayrıca Yennefer ve Ciri kendilerini bir odaya kilitler ve Yennefer, Ciri'ye bir portal açmayı öğretir.

The Witcher 2. Sezon 7. Bölüm izle konusu ise Yennefer ve Ciri, Ciri'yi içeri alan ve ailenin Rience tarafından öldürüldüğünü keşfeden kadının evine portal açar ve Geralt, Jaskier'i hapisten kurtarır. Daha sonra Yennefer ile Ciri'yi bulmak için yardım ister. Jaskier, Geralt'a Yennefer'in kaybolan büyüsünü ve mırıldandığı büyüyü anlatır. Geralt büyüyü tanır ve Yennefer'in Ölümsüz Anne ya da acıdan beslenen bir iblis olan Voleth Meir ile iş birliği içinde olduğunu fark eder.

The Witcher 2. Sezon 8. Bölüm izle final bölümünde ise ele geçirilen Ciri, Kaer Morhen'de cadıları uykularında öldürmeye başlar. Kalan cadılar Yennefer ve Jaskier, Voleth Meir'i Ciri'den kurtarmayı planlar. Geralt ve Vesemir, Ciri'yi kontrol altına almaya çalışırken, cadıların geri kalanı canavarlarla savaşır. Yeni doğan bebeğinin kaybından Kuzey Krallıklarını sorumlu tutan Francesca, Redania'da insan bebekleri öldürür. Netflix dizisi The Witcher izle ya da The Witcher 2. Sezon izle dizisini tüm bölümleriyle Türkçe Altyazılı olarak Full HD ve 1080p kalitede Film Gezegeni farkıyla donmadan tek part halinde keyifle izleyen herkese iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın