Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
9,893 Görüntülenme
The Wolf and the Lion
6.0 IMDB Puanı

The Wolf and the Lion

(Le loup et le lion)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Mai Juin Productions
  • Film Süresi 1sa 39dk
Kategori
Senaryo Gilles de Maistre, Prune de Maistre
The Wolf and the Lion izle ya da orijinal adıyla Le loup et le lion izle filmi, 2021 yılında vizyona giren Kanada ve Fransa ortak yapımı bir filmdir. Yönetmenliğini Giles de Maistre’nin yaptığı The Wolf and the Lion hd izle filminin senaryosu ise Giles Maistre ve eşi Prune de Maistre tarafından kaleme alınmıştır. Aile filmleri türünde yer alan Kurt ve Aslan izle filminde ölen büyükbabasının evine dönen ve kardeş olarak birlikte büyüyen bir kurt yavrusu ve bir aslan yavrusuyla ilgilenirken bulan bir kadının hikayesini anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Molly Kunz, Graham Greene, Charlie Carrick gibi oyuncular rol almaktadır.

The Wolf and the Lion Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Alma, büyükbabasını kaybettikten sonra Kanada vahşi doğasındaki çocukluk evine geri döner. Ormanda, Afrika'daki annesinden kaçak bir aslan yavrusuyla bir sirk için ayrılmış bir uçağın enkazına rastlar. Kel kartal çarpma sırasında düştüğü yuvadan onu devirince yavru eline düşer. Bu yüzden, büyükbabası sirklerde hayvanlara kötü muameleye karşı kampanya yürüttüğü için orman korucularına vermemeye karar verir. Aynı zamanda, Alma'nın büyükbabasıyla bir şekilde arkadaş olan dişi bir kurt Alma'nın evine sığınmak için gelir. Aslan yavrusu ve kurt yavrusu kardeş gibi yaşamaya başlar.

Ancak The Wolf and the Lion altyazılı izle filminde Alma, Los Angeles Filarmoni Orkestrası için bir klasik müzik seçmelerini içeren 2 günlük bir geziye çıkarken, kurt anne ortadan kaybolur. İki bilim adamından birinin ateşlediği bir sakinleştirici okla vurulduğu ortaya çıktı. İkisi de onu nesli tükenmekte olan kurt türleri için bir üreme tesisine nakletmek ister. Bu, üçü bir veya iki yıl boyunca barış içinde yaşarken, yavruları büyütüp koruyabilecek tek kişi Alma'yı bırakır. Bu süre zarfında, kurt yavru Mozart ve aslan yavrusu "Dreamer" adını verdi. Alma bir kaza geçirdikten sonra, Yerli Kanadalı vaftiz babası Joe, üçlüyü ayırmasına rağmen onu kurtarmak için yetkililere haber vermelidir. Üçü daha sonra tekrar birlikte olmak için birbirlerini ararlar. Ailecek izleyebileceğiniz türde bir film olan The Wolf and the Lion izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum