Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
9,210 İzlenme
Till Death
5.8 IMDB Puanı

Till Death

(Ölene Kadar)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Brave Carrot
  • Film Süresi 1sa 28dk
Yönetmen
Senaryo Jason Carvey
2021 yılında vizyona giren Ölene Kadar izle ya da orijinal adıyla Till Death izle filmi S.K. Dale tarafından ilk yönetmenliğini yaptığı filmdir. Ölene Kadar izle filminin senaryosu Jason Carvey’e aittir. ABD yapımı aksiyon ve gerilim filmleri türündeki Till Death hd izle filminin başrolünde güzel oyuncu Megan Fox yer alırken yardımcı rollerde ise ona Callan Mulvey, Eoin Macken, AML Ameen, Jack Roth isimleri eşlik etmektedir. Emma isimli kadın Mark ile mutsuz bir evliliği vardır ve Mark’ın şirketinde çalışan Tom ile birliktedir ve bu ilişkisini de bitirir. Bir gün sonra ise evlilik yıldönümlerinde Mark, Emma’yı sevgili oldukları dönemde gittikleri bir göl evine götürür ve burada ona bir kolye hediye eder. Mark hala sevdiği Emma’dan ikinci bir şans istedikten sonra iki seviştikleri gecenin sabahında Mark elinde bir silahla kelepçelenmiş bir şekilde uyanır ve intihar eder.

Till Death Türkçe Dublaj izle filminde daha sonra Emma, Mark’ın ölümünden sonra şok geçirir ve yardım çağırmak isterken telefonu devre dışı bırakır ve dolapta gizli bir kasa bulur. Ne yapacağını şaşırmış bir şekilde Mark’ın cesedini evde taşırken çöpü karşıtırır ve bir araba anahtarı bulur. Mark’ı arabaya kadar taşıdıktan sonra deposu boş olan arabayı çalıştırmaya çalışır. Tom ise bu sırada Emma’dan gelen mesajları okuyup eve gider ancak o mesajlar Mark’tan gelmiştir. Emma ise olanları polise anlatmak ister ancak Tom polisin olaylara inanmayacağını ve Emma’nın suçlanacağını söyleyerek onu ikna etmeye çalışır. Mark ise intihar etmeyi düşündüğünü ve suçun Tom’a kalacağını ima eden mesajlarında kariyerininde bittiğini ve kendisi ile birlikte Emma’yı da bu bataklığa sürüklemek istediğini belli eder.

Emma polise gitmekte kararlıdır ancak telefonunu almak için arabaya giderken eve bir araba daha gelir ve gelen adam tesisatçı olduğunu ve bu adreste bir arıza olduğu bilgisinden sonra oraya geldiğini söyler. Tom adama para vererek eve gitmesini ve bir problem olmadığını söylediği sırada gelen adamın kardeşi arabadan inerek Tom’u öldürür. Bu adam ise Emma’nın tacizci sapığı ve aynı zamanda onun yüzünden 10 yıl hapis yatan ve Emma tarafından bıçaklanan bir adamdır. Emma adamlardan kaçmayı başarır ancak evdeki gizli kasayı açmaya çalışan adamlar Emma’nın peşinde düşer. Emma bir kulübede saklanırken adamların konuşmalarına şahit olur ve adamlar Mark’ın cesedini bulduklarında onun Emma ve Tom’u öldürmeleri için kendilerini tutan adam olduğunu söylerler. Bu arada Mark adamlara Emma ve Tom’u öldürmeleri için elmas verme vaadinde bulunmuşlardır ve adamların amacı elmasları bulmaktır.

Ölene Kadar Türkçe Dublaj izle filminde adamlar Emma’yı fark eder ve aralarında bir kovalamaca başladıktan sonra eline geçen golf sopasıyla Bobby isimli adama vuran Emma kaçmaya devam eder. Till Death izle filminde girdiği kulübenin camını kırar ve Emma’yı sürükleyerek dışarı çıkarır. Arbede sırasında bayılan Emma gözlerini açtığında tekrar göl evinde ve Mark’a kelepçelenmiş bir şekilde kendisini bulur. Kasayı açmak için Emma’dan şifreyi isterler ancak Emma bilmediği konusunda ısrar edince adamlar Mark’ın ona evlenme teklifi ettiği gün olarak söylerler. Bobby’nin Emma’ya şifre konusunda işkence yapmaya başladığı sırada Jimmy, kardeşinin daha fazla insana zarar vermemesi için Mark’ın silahını alarak Bobby’nin kafasına doğrultur. Daha sonra Jimmy, Emma ile bir anlaşma yapar ve şifreyi söylerse onu serbest bırakacağını söyler.

Emma adamların bu teklifini kabul ettikten sonra kelepçelerinden kurtulur ancak adamlar kasayı açtıktan sonra elmaslar onun kalbinde yazılı bir not ile testere bulurlar. Jimmy ve Bobby elmasların Emma’nın kolyesinde olduğunu anlar ancak kolye ancak Emma’nın kafası kesilirse açılacak şekilde tasarlanmıştır. Bobby, Emma’nın kafasını kesmek için hazırlık yaparken Jimmy ona engel olmaya çalışır ancak Bobby kazayla kardeşini öldürür ve buy hırsla Emma’ya saldırır. Aksiyon ve gerilim dolu bu nefes kesen film Ölene Kadar izle ya da Till Death izle filmini Türkçe dublaj ve altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede sitemizden donmadan tek part halinde izleyebilirsiniz.