Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
9,935 İzlenme
Time is Up
4.3 IMDB Puanı

Time is Up

(Zaman Doldu)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Leone Film Group, Lotus Production
  • Film Süresi 1sa 48dk
Kategori
Yönetmen
Senaryo Elisa Amoruso, Patrizia Fiorellini, Lorenzo Ura
2021 yılında vizyona giren Time Is Up izle ya da Zaman Doldu izle filmi, yönetmenliğini Elisa Amoruso'nun yaptığı İtalyan yapımı bir filmdir. Senaryosu Amoruso, Patrizia Fiorellini ve Lorenzo Ura tarafından ortaklaşa kaleme alınan Zaman Doldu full izle filmi dram ve romantik filmler türünde yer almaktadır. Time is Up full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Bella Thorne, Benjamin Mascolo, Nikolay Moss, Roberto Davide, Sebastiano Pigazzi gibi oyuncular bulunmaktadır.

Time is Up Altyazılı izle filminin konusuna gelirsek, Vivien sayılarla arası iyi olan bir öğrencidir. Fizik bölümünde okurken, insanların ya atomik parçacıklar gibi olduklarını ya da olmadıklarını savunmaktadır. Zaman Doldu Türkçe Dublaj izle filmi iki liseli yüzücü ile takımın en hızlısı Steve ve yanlış tarafta yer alan Roy'un hikayesini anlatmaktadır. Steve ve Vivien iyi bir ikili gibi gözükse de Steve’in ortadan kaybolmaları ve Vivien’e karşı bazen arayıp sormaması Viven’i üzmektedir. Vivien, annesinin bir ilişkisi olduğundan şüphelenir ve onu takip ederek annesini bir restoranda sevgilisiyle sorumsuz bir şekilde sevişirken yakalar.

Steve ise Time is Up izle filminde antrenörüyle ilişkisi vardır. Roy ikiliyi öpüşürken görür ancak kimseye söylemez. Bu durum Steve'in Roy'u tehdit etmesine neden olur. Bu sırada Vivien fizik sınava iyi hazırlanamadığı için sınava girmez ve Steve'e zaman ayırmadığı ve onunla konuşmadığı için oldukça sinirlenir. Daha sonra onun Roma’ya gideceğini öğrenir ve sürpriz yapmak için Roma’ya gitmeye karar verir. Daha sonra Roma’da Roy ile birlikte vakit geçirir ve ikili bir süre sonra öpüştükten sonra Vivien utanır ve odasına döner. Ancak odaya döndüğünde Steve ve antrenörünü yatakta basar.

Kalbi kırılan Vivien, otelden çıkıp bir sokağa koşarken bir araba ona çarpar ve bu sırada peşinden gelen Roy onu hastaneye götürür. Hastaneden sonra uyandığında kısa süreli hafıza kaybı yaşar ve bu durumu fırsat bilen Steve ona yalan söyler ve o günü birlikte geçirdiklerini anlatır. Roy ise bunun üzerine hastaneyi terk eder. Ancak bir süre sonra Vivien olanları hatırlamaya başlayınca Roy ile buluşur ve özür diler. Romantik ve dram dolu Time Is Up izle ya da Zaman Doldu izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın