Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
3,877 İzlenme
Transformers 3 Ay’ın Karanlık Yüzü
6.2 IMDB Puanı

Transformers 3 Ay’ın Karanlık Yüzü

(Transformers: Dark of the Moon)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures
  • Film Süresi 2sa 34dk
Transformers filmleri serisinin üçüncü filmi olan Transformers 3 Dark of the Moon ya da Türkçe adıyla Transformers 3 Ayın Karanlık Yüzü izle filmi Michael Bay yönetmenliğinde 2011 yılında vizyona girmiştir. Senaryosu Ehren Kruger tarafından yazılan ABD yapımı aksiyon ve bilim kurgu filmleri türünde yer alan Transformers 3 full izle filmi 3 Oscar Adaylığı, 40 adaylık ve 10 farklı ödül kazanarak önemli bir başarı elde etmiştir. Transformers 3 izle filminin oyuncu kadrosunda ise Shia LaBeouf, Josh Duhamel, John Turturro, Tyrese Gibson, Rosie Huntington-Whiteley, Patrick Dempsey, Kevin Dunn, Julie White, John Malkovich, Frances McDormand gibi isimler yer almaktadır.

Transformers 3 Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, 1961 yılında Dünya kuvvetleri aya bir uzay aracının düştüğünü fark eder ve Rusya ile ABD arasında Ay’a gidip incelemek için yarışa girer. ABD aya ulaştığında ise uzay gemisinden bazı parçaların eksik olduğunu fark eder ve bulabildiği malzemeleri alıp Dünya’ya geri döner. Günümüzde ise bir önceki filmdeki savaştan sonra Autobotlar ABD kuvvetlerine yardımcı olmaktadır. Autobotlar bir görev sırasında Çernobil’de Decepticonlardan Shockwave’in saldırısına uğrar ve bunun bir başlangıç olduğunu anlarlar. Decepticonların neyin peşinde olduğunu araştırmaya başlayan ekip, geçmişte Ay’a yapılan görevi öğrenir ve Dünya’ya getirilen parçaları alırlar. Daha sonra Ay’ın karanlık yüzüne gidip Prime’ların lideri olan Sentinel Prime’ı Dünya’ya getirir ve onu canlandırırlar.

Sam Witwicky ise Autobot'lardan uzaklaşmıştır ve kız arakdaşı Carly ile birlikte yaşamaktadır. İşsiz olan Sam iş aramak için bazı görüşmelere gider. Bu sırada Carly’nin zengin patronundan hoşlanmaz. Sam uzun uğraşlar sonucu bir işe girer ancak ofiste biri onu tanır ve daha önce araştırdığı bilgileri Sam ile paylaşır ve Dünya’nın tehlikede olduğunu Autobotlara iletmesini ister. Daha sonra iş yerinde bir deception saldırısı olur. Bunun üzerine Sam, Sektör 7 ajanı Seymour Simmons ile buluşur ve durumu anlatır. Daha sonra birlikte Decepticonların planını çözerler. Planı çözdükten sonra Optimus’a haber vermek için üsse gider ancak üssün lideri onları ilk başta ciddiye almaz. Bir süre sonra Megatron önderliğindeki Decepticonlar harekete geçer.

Sentinel Prime ise savaştan önce Decepticonlarla anlaşma yapmıştır ve sütunları kullanarak kendi gezegenlerini Dünya üzerine kuracaklardır. Sentinel Prime çatışmadan sonra autobotları atlatır ve sütunlarıda alarak uzaklaşır ve Chicago merkezine giderek görevi başlatır. Dünya ise autobotları gönderme planı yaparlar ve autbotları bir gemiye bindirerek uzaya yollarlar ancak gemi yükselirken vurulur. Sentinel ise bir şehri yerle bir etmiştir ve decepticonlar dünyaya gelmeye başlar. Bir süre sonra kız arkadaşını kurtarmak isteyen Sam, Chicago'ya girer. Bu sırada Autobotlar ortaya çıkar ve yardıma gelirler. Transformers 3 Ayın Karanlık Yüzü izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde donmadan izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

6 yorum