Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

761 İzlenme
Tully
7.0 IMDB Puanı

Tully

(Tully)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Diablo Cody
  • Film Süresi 1sa 35dk
2018 yılında Jason Reitman yönetmenliğinde vizyona giren Tully izle filmi Diablo Cody tarafından senaryosu yazılan ve oyuncu kadrosunda Charlize Theron, Mackenzie Davis, Mark Duplass ve Ron Livingston gibi isimlerin bulunduğu ABD yapımı dram ve komedi türündeki gizem temalı bir filmdir.

Tully Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise Marlo, üçüncü çocuğuna hamiledir ancak bu hamilelik durumu plansızdır. Oğlu Jonah’ın ise teşhis edilemeyen bir gelişim bozukluğu vardır. Marlo ve Drew, kardeşi Craig'e akşam yemeğine giderler. Craig’in durumu iyi olduğu için hediye olarak bebeğe gece bakıcısının masraflarını ödemeyi teklif eder, ancak Marlo kardeşinin bu cömert teklifini reddeder. Bir süre sonra Marlo, Mia adını verdikleri bir kız çocuğu doğurur. Bu sırada Jonah'ın okul müdürü ise ona daha uygun bir okula göndermeleri konusunda Marlo’ya tavsiyelerde bulunur. Ancak Marlo bu duruma çok bozulur.

Aynı günün gecesinde ise bakıcı Tully ile bakıcılık işi için anlaşırlar ve hemen işe başlar. Aradan bir kaç gün geçtikten sonra Marlo ve Tully arasında yakın bir dostluk başlar. Marlo, kocası Drew'un garson üniformalarına karşı zaafı olduğunu söyleyince Tully, Marlo'nun daha önce aldığı üniformayı giyer ve üçlü arasında romantik anlar yaşanır. Bir gece, Tully canı sıkkın şekilde eve gelir ve oda arkadaşının ona olan nefreti nedeniyle oda arkadaşıyla kavga ettiğini ve eve sürekli erkek arkadaşlarını getirdiğini söyler.

Tully ve Marlo içki içmek için şehre giderler ve bir bardayken, Tully Marlo'ya artık onun için çalışamayacağını söyler artık kendisine ihtiyaç duyulmadığını hissettiğini söyler. Marlo ise yaşadığı hayal kırıklığı yüzünden bunalıma girer ve eve giderken direksiyonda uyuyakalır. Tully izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın