Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
10,164 İzlenme
TWO
5.1 IMDB Puanı

TWO

(Dos)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 10dk
Yönetmen
Senaryo Cuca Canals, Christian Molina, Mike Hostench
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Dos izle ya da orijinal adıyla Two izle filmi, yönetmenliğini Mar Targarona’nın yaptığı İspanya yapımı bir filmdir. Senaryosunda Cuca Canals, Christian Molina ve Mike Hostench isimlerinin imzası bulunan Two izle filmi, gizem ve gerilim filmleri türünde yer alan bir dram filmidir. Two izle filminin oyuncu kadrosunda ise Pablo Derqui, Marina Gatell, Esteban Galilea isimleri yer almaktadır.

10 Aralık 2021 tarihinde gösterime giren Netflix filmi Two Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, birbirlerini tanımayan ve birlikte uyanan iki insan kendilerini karınlarındaki yapıştırıcı ile birbirine bağlı bulur. Bu iki yabancı etrafında dönen filmde oldukça gerilim ve zaman zaman mizah sahneleri de içermektedir. İkili, kendilerini buldukları gizemli odaya nasıl geldiklerini hatırlamazlar ve birbirlerinden giderek daha fazla şüphelenmeye başlarlar.

Netflix Two izle filminde bu cehennemlerinden nasıl çıkacaklarını öğrenmek için noktaları birleştirmeleri gereken iki yabancının hikayesinin anlatıldığı film 70 dakika sürmektedir. Rahatsız edici öğeler içeren ve oldukça gerilim ve soru işaretini bulunduğu İspanya yapımı Dos izle ya da Netflix’te gösterime giren Two izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum