Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

381 İzlenme
Tyson’s Run

Tyson’s Run

(Tyson'ın Koşusu)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Planet 9 Productions
  • Film Süresi 1sa 43dk
Yönetmen
Senaryo Kim Bass
2022 yılında vizyona giren Tyson's Run izle filmi, yönetmenliği ve senaryosu Kim Bass tarafından üstlenilen ABd yapımı bir filmdir. Dram filmleri türünde yer alan Tyson’s Run HD izle filmi, otizmli ve atletik olmayan bir çocuğun bir maraton şampiyonu olmaya çalışma hikayesini anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Rory Cochrane, Amy Smart, Major Dodson, Barkhad Abdi gibi oyuncular rol almaktadır.

Dram filmleri sevenlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Tyson’s Run Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 15 yaşına kadar okula gitmeden evde annesi tarafından eğitilen otizmli Tyson, hayatında ilk kez bir devlet okuluna başlar. Ancak otizimli olmasının ve daha önce dış dünya ile tecrübesinin olmamasından dolayı okulda bazı sorunlarla karşılaşmak zorunda kalır. Tyson, futbol takımının ardından babasının ortalığı toplamasına yardım ederken şampiyon maraton koşucusu Aklilu ile arkadaş olur. Otizminin kendisini engellemesine asla izin vermeyen Tyson, babasının onayını kazanma umuduyla ilk maratonunu koşmaya karar verir.

Hiç beklenmeyen bir şekilde, arkadaşının ve ailesinin de desteğiyle Tyson, kendine olan inancın ve ilk adımı atma cesareti ile her şeyin mümkün olduğunu öğrenir. Başarı hikayeli bir film olan Tyson’ın Koşusu izle ya da Tyson’s Run izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın