Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
2,328 Görüntülenme
Undine
6.6 IMDB Puanı

Undine

(Undine)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Schramm Film
  • Film Süresi 1sa 31dk
2020 yılında vizyona giren Undine izle filmi, yönetmenliğini ve senaristliğini Christian Petzold’un yaptığı Almanya ve Fransa ortak yapımı bir filmdir. Dram ve romantik filmler türünde yer alan Undine hd izle filmi Berlin film festivalinde birçok ödül kazanmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Paula Beer, Franz Rogowski, Maryam Zaree, Jacob Matschenz, Anne Ratte-Polle gibi oyuncular rol almaktadır.

Kesinlikle izlemeniz gereken filmler arasında yer alan Undine Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Berlin'in kentsel gelişimi üzerine ders veren tarihçi Undine Wibeau, ilişki yaşadığı evli bir adam olan Johannes ile ayrılırlar. Ancak eğer onu terk ederse onu öldürmek zorunda kalacağını ve Undine efsanesine atıfta bulunacağını söyler. Dersten sonra kafeye dönen Undine adamın ayrıldığını görür. Bu sırada dersine katılan bir adam olan Christoph kendisini tanıtır ve ona endüstriyel bir dalgıç olduğunu söyler. Ardından ikili birlikte kahve içerler ve ikili kısa süre sonra uzak mesafe ilişkisine başlar.

Undine Altyazılı izle filminde daha sonra çift buluşur ve birlikte dalışa giderler. Ancak bu sırada Undine boğulur ve Christoph onu kıyıya sürükleyip hayata döndürmeyi başarır. Bir süre sonra çift Udine’nin Berlin'de tekrar buluşur ve yolda yürürken Johannes ve ortağı Nora'nın yanından geçerler ve Undine ile Johannes birbirleriyle göz göze gelirler. Christoph ayrıldıktan sonra Johannes, Undine ile buluşmak istediğini ve ona bir hata yaptığını ve ilişkilerini bitirmemesi gerektiğini söyler, ancak Undine onu reddeder. Akşam, Undine, Christoph'tan Johannes'i soran bir telefon alır. Ona aşık olup olmadığını sorar, ama inkar edip telefonu kapatınca inanmaz.

Undine izle filminde ona bir sesli mesaj bırakır, ancak sabaha kadar yanıt alamayınca onu ziyaret etmeye karar verir. Lingese'ye vardığında, Christoph'un su altında 12 dakika boyunca havasız kalmasına neden olan bir kaza olduğunu ve Christoph'un beyin ölümüyle hastaneye kaldırıldığını öğrenir. Christoph'un meslektaşı Monika'ya telefon görüşmesini anlatır, ancak Monika ona Christoph'un kazasının önceki öğleden sonra olduğunu söyler ve onu yalan söylemekle suçlar. Undine, Johannes'i Nora ile yüzdüğü evinde ziyaret eder. Nora içeri girdikten sonra, Undine Johannes ile havuza girer ve onu boğar. Bir süre sonra Christoph, Undine'i aramak için Berlin'e gider, ancak evini ziyaret ettiğinde tanımadığı, dairelerin kısa süreli kira için olduğunu ve Undine'nin çoktan gitmiş olması gerektiğini söyleyen tanımadığı bir çift bulur. İş arkadaşlarından birinin Undine'in serbest çalışan olduğunu ve onu aylardır görmediğini söylediği işine gider.

Aradan iki yıl geçer ve Christoph hamile olan Monika ile yaşamaktadır. Lingese'de iş için dalış yaptığı sırada nehirde yüzen Undine ile karşılaşır. O gece Lingese'ye döner ve Monika'nın çığlıklarına rağmen kendini suya bırakır. Undine'i bir kez daha görür. Monika su kenarında tek başına otururken, Christoph geri döner ve dalgıç heykelini tutarak onu kucaklar. Udine izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede keyifle sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın