Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
105,112 İzlenme
Uzay Yolcuları (Passengers)
7.0 IMDB Puanı

Uzay Yolcuları (Passengers)

(Passengers)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures
  • Film Süresi 1sa 56dk
Yönetmen
Senaryo Jon Spaihts
Passengers izle ya da Türkçe adıyla Uzay Yolcuları izle filmi Morten Tyldum yönetmenliğinde 2016 yılında vizyona girmiştir. ABD yapımı romantik bilim kurgu filmleri türünde olan Passengers hd izle filminin senaryosu ise Jon Spaihts’a aittir. Filmin başrollerinde ise Jennifer Lawrence ve Chris Pratt yer alırken Michael Sheen ve Laurence Fishburne ise yardımcı rollerdedir. Uzay Yolcuları full izle filminin konusu ise Binlerce yolcu taşıyan bir uzay gemisi farklı bir Dünya’ya gitmek için 30 yıl önce Dünya’dan yola çıkmıştır ve yolculuğu 120 yıl sürecektir. Ancak bir arıza yüzünden yolculardan birinin kış uykusu adı verilen kapsülü açılır ve olaylar gelişir.

Uzay Yolcuları Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, kış uykusunda toplam 5.000 yolcu ve bir çok mürettebatı bulunan bir uzay gemisi olan Avalon 120 yıl sürecek bir yolculuk yapmaktadır. Yolculuğun otuzuncu yılında gemiye çarpan meteorlar yüzünden teknik bir arıza yaşanır ve Jim’in kapsülü 90 yıl erken açılır. Uyandıktan sonra ne yapacağını bilemeyen Jim 1 yıl boyunca koca gemide tek başına takılır. Bir süre uyumakta olan yolcuları inceler ve Aurora Lane isimli kadına aşık olur. Onun hakkında incelemeler yaptıktan sonra bir süre kararsız kalır ve onu uyandırmaya karar verir.

Her ne kadar vicdan yapsa da onu uyandırır ve onunda kapsülünün arızalandığı konusunda ikna eder. Aurora başlarda sıkıntılı zamanlar geçse de zamanla Jim’e alışır ve ikili bir süre sonra yakınlaşırlar. Birbirlerine aşık olan ikiliden Jim, Aurora’ya evlenme teklifi etmek için hazırlık yapar. Uzay Yolcuları full izle filminde gemideki android barmen Arthur, Aurora’ya servis yaptığı sırada gerçekleri söyler ve Aurora şok olur. Jim’in kendisini uyandırdığını öğrenen Aurora kendini kaybeder ve Jim’den uzaklaşır. Jim ise ne yapacağını bilemez bir halde gemide tek başına dolaşmaya başlar. Jim’in onunla konuşma girişimlerine Aurora karşılık vermez ve bir süre sonra ona uyurken saldırır.

İkili birbirinden bir süre uzak kaldıktan sonra gemide tekrar arızalar olmaya başlar ve bu kez mürettebattan biri olan Gus Mancuso uyanır. Gus gemideki arızaları tespit eder ve onarılmazsa görev başarısız olacaktır. Görev başarısız olursa diğer yolcuların ölüm tehlikesi olacaktır ve Gus, Jim ve Aurora’nın yardımıyla gemiyi onarmaya çalışır. Bir süre sonra Gus hastalanır ve otomatik ilk yardım tesisine girer ve ölmek üzeredir. Gus, ikiliye ölmeden önce iki yıl önceki meteor çarpmasından kaynaklanan arızaların kaynağını ve çözümünü anlatır.

Jim ve Aurora arızaları tespit eder ve gerekli müdahaleyi yapar. Bilim kurgu filmleri severlerin kesinlikle izlemesini tavsiye ettiğimiz Passengers izle filmi ya da Uzay Yolcuları izle filmini Türkçe Dublaj ve altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

7 yorum