Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,029 İzlenme
Violet
5.6 IMDB Puanı

Violet

(Violet)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi SECTION 5
  • Film Süresi 1sa 32dk
Kategori
Yönetmen
Senaryo Justine Bateman
2021 yılında vizyona giren Violet izle filminin yönetmen koltuğunda, ilk yönetmen deneyimini bu filmle gerçekleştiren Justine Bateman ismi karşımıza çıkmaktadır. Baten aynı zamanda filmi senaryosuna da imzasını atmıştır. ABD yapımı dram filmleri türünde yer alan Violet izle filmini başrollerinde ise Olivia Munn, Luke Bracey ve Justin Theroux isimleri yer almaktadır.

Dram filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Violet türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, hayatı boyunca kendi kafasında kendisini değersiz hissettiren olumsuz sesleri dinleyerek geçiren bir film yönetmeni olan Violet isimli kadın, yıllarca bu seslerin hayatının her anına ve her alanına hakim olmasına müsade ederek yıllarını heba etmiştir. Bir gün birdenbire bir aydınlanma yaşayan Violet izle, kalbini dinlemeye karar verir ve daha sonra tüm hatalarına ve kusurlarına kucak açarak, kendisini olduğu gibi kabul etmeye başlar.

Hayat ve gelecek kaygısıyla dolu ve düşük özgüvene sahip olan Violet, tehditkar ve travmatik iç seslere kulak asarak kendi kendisine yalan söylemesine izin veren ve hayatında verdiği her kararı olumsuz yönde etkileyen bu seslere aldırış etmemeye başlar. Öncesinde bu iç ses yüzünden tüm kimliği ve gerçek benliğini neredeyse kaybetmiştir ve korku temelli karar verme eğilimi hayatını esir almıştır. Bu arada Violet’in gençliği, ona karşı merhametsiz ve oldukça sorumsuz olan ve işleri her seferinde daha da kötüleştiren kötü bir anneyle yaşamak zorunda kalmıştır.

Annesi gibi sorumsuz olan ailesinin geri kalanı, olumsuz düşünce kalıplarına daha da derinden düştüğü için ona hayatı boyunca hiçbir zaman yardımcı olmamıştır. Çocukluğunda yaşadığı travmalar ve yaşadığı kötü olayların açtığı derin yaralar, düşük özgüven ile birleştiğinde, onu her zaman kendisine ait olmayan bir hayat yaşamaya zorlamıştır. Ama en sonunda, Violet, yıllarca iç seslerinin onun adına karar vermesini aniden kesip kendine güvenmeye ve hayatının kontrolünü ele geçirmeye başlayınca işler değişir.

Çünkü bir anda yapılan bu değişiklik, gerçek benliğini kucaklamak, kendi zorluklarıyla birlikte gelir ve Violet’in bazı zorlukları aşması gerekecektir. 2021 yapımı Violet izle filmi Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın