Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,306 Görüntülenme
Wanted
6.7 IMDB Puanı

Wanted

(Wanted)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Universal Pictures
  • Film Süresi 1sa 50dk
Senaryo Michael Brandt, Derek Haas, Chris Morgan
2008 yılında vizyona giren Wanted izle filmi, yönetmenliğini Timur Bekmambetov'un yaptığı yönettiği ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Michael Brandt, Derek Haas, Chris Morgan isimleri tarafından kaleme alınan Wanted full izle filmi, aksiyon ve gerilim filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise James McAvoy, Morgan Freeman, Chris Pratt, Terence Stamp, Thomas Kretschmann, Common, Angelina Jolie gibi oyuncular yer almaktadır.

Aksiyon filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Wanted Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Wesley Gibson isimli genç adam kötü bir patronla çalışan ve masa başı işi olan, ayrıca panik atak nedeniyle ilaç kullanan bir adamdır. Wesley’in iş yerinden arkadaşı ve aynı zamanda en iyi arkadaşı olan Barry ile onu aldatan bir kız arkadaşı vardır. Markette alışveriş yaptığı sırada Fox adlı bir kadın, Wesley'e yakın zamanda öldürülen babasının bir suikastçı olduğunu ve Cross adlı katilin onun peşinde olduğunu söyler. Cross ve Fox marketin içinde çatışmaya başlayınca Wesley panikler ve daha sonra Fox, Wesley'i arabasına bindirir ve Cross’dan kaçmaya başlarlar.

Wanted altyazılı izle filminde Wesley, uyandığında kendisini Fox ve diğer suikastçılarla çevrili bir fabrikada bulur. Grubun lideri Sloan, Wesley'i silah zoruyla birkaç sineğin kanatlarını vurmasını isteyince Wesley şok olur. Sonrasında ise Sloan, Wesley'nin panik ataklarının, beynine büyük miktarda adrenalin dağıtmasına, çevresini algılamasını yavaşlatmasına ve ona insanüstü güç ve hız vermesine izin veren nadir bir yeteneği olduğunu söyler. Daha sonra Wesley'nin babasının ve Cross'un, dünyadaki dengeyi koruyan bir suikastçılar topluluğu olan Kardeşlik üyeleri olduğunu söyleyen Sloan, Cross'u öldürmeye yardım etmesi için onu eğitme teklifinde bulunur.

Paniğe kapılan Wesley fabrikayı terk eder ve ertesi sabah kendisini dairesinde bulur. Ancak banka atm’sine gittiğinde banka hesabında birkaç milyon dolar olduğunu görür. Daha sonra özgüveni yerine gelir ve iş yerinde herkesin önünde müdürüne hakaret ettikten sonra Barry'nin kafasına klavyeyi geçirir. Wanted izle filminde Fox ise işyerinin kapısında Wesley'i bekler ve birlikte fabrikaya giderler. Burada Wesley, diğer suikastçıların kontrolünde zorlu bir eğitime başlar. Ayrıca mermileri hedeflerin etrafında döndürmek gibi nişancılık yeteneklerini kontrol etmeyi ve kullanmayı da öğrenir.

Eğitim sonrasında birkaç başarılı görevden ve kız arkadaşını Fox'un desteğiyle terk ettikten sonra Cross ile çatışmaya girer ve burada arkadaşı olduğu bir Kardeşlik üyesi Yok Edici'yi yanlışlıkla öldürür. Cross ise Wesley'i bilinçli olarak omzundan yaralar. Sloan, Wesley'nin babasının intikamını alma isteğini yerine getirir ve onu Cross'un peşine gönderir. Ancak sonrasında gizlice Fox'a Wesley'i öldürme görevi verir ve adının Tezgahta geçtiğini söyler. En iyi aksiyon filmlerinden biri olan 2008 yapımı Wanted izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi aksiyon filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın