Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Alternatif Fragman
1,749 Görüntülenme
Warning
5.5 IMDB Puanı

Warning

(Warning)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Anova Pictures
  • Film Süresi 1sa 25dk
Yönetmen
Senaryo Agata Alexander, Jason Kaye, Rob Michaelson
2021 yılında vizyona giren Warning izle filmi türkçe adıyla Uyarı izle Agata Alexander yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Warning full izle filminin senaryosu Agata Alexander, Jason Kaye ve Rob Michaelson isimleri tarafından ortaklaşa kaleme alınmıştır. ABD ve Kanada ortak yapımı olan Uyarı izle gerilim ve bilim kurgu filmleri türünde yer almaktadır. Ayrıca Warning full hd izle filminin oyuncu kadrosunda ise Alex Pettyfer, Alice Eve, Annabelle Wallis, Benedict Samuel, Charlotte Le Bon, Thomas Jane, Patrick Schwarzenegger, Rupert Everett, Tomasz Kot, Kylie Bunbury, Garance Marillier gibi oyuncular yer almaktadır. Warning filmi ayrıca Black Mirror dizisi tadında ve bir Black Mirror bölümünü andırmaktadır.

Bilim kurgu ve senaryosu gelecekte geçen filmler severlerin kesinlikle izlemesi gereken yapımlardan biri olan Warning türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, yakın bir gelecekte insana çok benzeyen insan yapımı robotlar bazı işlerde insanların yerini almıştır ve insanlık bu teknolojinin getirdiği sonuçlarla uğraşmaktadır. Diğer tarafta ise uzayda olan bazı astronotlar ise tehlikeli işlerde çalışırken bu yeni nesil robotların onların yerine çalışıp çalışamayacağı tartışılır. Ayrıca insanlık Tanrı 2.0 isimli Siri ya da Alexa benzeri bir yapay zeka programı kullanmaktadır ve insanların işlediği günahlara göre para cezası ya da benzeri cezalar kesmektedir. İnsanlar bu cezaları ödememek için Tanrı 2.0 programı onlara uygun sorumluluk alabilecekleri görevler verir ve bu görevleri tamamladıklarında aldıkları cezalardan düşer.

Warning 4k filminde daha sonra David isimli teknisyen astronot, uzayda bir bakım geçekleştirdiği sırada yapay zekalardan biriyle sohbet ederken bir anda arkasında beliren kırmızı bulutlar dikkatini çeker. İçinde devasa şimşek dalgaları bulunan bu kırmızı bulutlar dünyayı etkiler ve dünyada gerçekleşen fırtına hayatı alt üst etmeye başlar. Fırtınadan etkilenen ancak işine bağlı olan çift Nina ve Liam ise ailelerini ziyarete gider. Burada ise işinden olmak istemeyen yapay zekalar onlara kendilerini beğendirmek için elinden geleni yapmaktadır. Diğer tarafta ise Anna’yı takip eden bir görsel vizyon onun korkmasına neden olur. Ancak dünyanın her yerinde olan bu yapay zekalardan kaçmak göründüğü kadar kolay değildir. Claire ise Tanrı 2.0 aygıtına gönülden bağlanmıştır ve cihazın arşivini kullanarak günahlarını ve sevaplarını ölçer.

Bilim kurgu filmleri severlerin izlemesini ısrarla tavisye ettiğimiz ve gelişen teknolojinin insani duygularımızı ve inançlarımızı nasıl etkilediğini ve her şeyin yerini alıp alamayacakları konusunda sorgulatan bir film olan Uyarı izle ya da türkçesiyle Warning izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitemiz Film Gezegeni üzerinden donmadan tek part izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın