Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,025 İzlenme
Watcher
6.3 IMDB Puanı

Watcher

(Watcher)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Imagenation Abu Dhabi FZ, Lost City
  • Film Süresi 1sa 31dk
Yönetmen
Senaryo Zack Ford, Chloe Okuno
Watcher izle filmi 2022 yılında Chloe Okuno yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Zack Ford ve Chloe Okuna tarafından kaleme alınan Watcher hd izle filmi ABD ve Romanya ortak yapımı bir filmdir. Dram, gerilim ve korku filmleri türünde yer alan Watcher full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Maika Monroe, Karl Glusman, Burn Gorman, Tudor Petrut gibi oyuncular rol almaktadır. Kesinlikle izlemeniz gereken filmlerden biri olan Watcher Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Julia, kocası Francis ile New York'ta tanışır. Francis, bir pazarlama firmasında çalıştığı Amerika'da büyümüş bir Rumen'di, Julia ise şansını film endüstrisinde deneyen ancak önemli bir şey elde edemeyen bir aktristi. Francis'in şirketinin Bükreş ofisini yönetecek birine ihtiyacı vardı, bu yüzden Francis'e terfi ettiler ve onu kendi ülkesine geri gönderdiler ve Julia da gelmeye karar verdi.

Çift, Bükreş'teki yeni dairelerine taşınırken, yakın zamanda mahallede 28 yaşındaki bir kızı Ana Albescu'yu öldüren Örümcek adında bir seri katili öğrendiler. Julia, haberleri saplantı haline getirdi ve daha derine indi, ancak Örümcek'in zaten üç kadını daha öldürdüğünü ve kurbanlarının kafalarını kestiğinin bilindiğini keşfetmek içindir. Julia, günlük rutinini yerine getirirken, Daniel Weber adındaki yaşlı bir adamın sürekli onu takip ettiğini ya da ona baktığını gördüğü için paranoyaklaştı. Daniel, babasıyla aynı mahallede yaşardı ve Julia'yı geceleri ne zaman pencerenin yanında dursa izlerdi. Julia, o masum genç kadınları öldürenin Daniel olduğuna inandı ve böylece onu takip etmeye başladı, ancak onun eskiden Müze adlı bir striptiz kulübünde temizlikçi olarak çalıştığını öğrendi. Daniel'i bile ihbar etti ama aleyhinde hiçbir kanıt yoktu ve Francis de dahil olmak üzere Julia'nın çevresindeki herkes, ortamındaki bir değişiklik nedeniyle Julia'nın zihinsel bir rahatsızlıktan muzdarip olduğuna inanıyordu. Ancak, “İzleyici”nin sonunda Julia bir metro trenine binip dairesine geri döndüğünde, Daniel Weber'i aynı arabada, muhtemelen yine onu takip ettiğini gördü.

O sırada Daniel, Julia'nın Irina'nın kafasını tuttuğuna inandığı ve paniğe kapıldığına inandığı bir polietilen çanta taşıyordu. Irina, Julia'nın yan komşusuydu, Londra'ya balet olmak için gitmişti ama dizini yaraladıktan sonra Bükreş'e döndü ve Daniel'in çalıştığı Müze'de striptizci olarak çalışmaya başladı. Yine de Julia hızla trenden ayrıldı ve dairesine geri döndü. Bükreş'ten ayrılıp Amerika'ya dönmeye karar verdi ama çantalarını toplarken Irina'nın dairesinden bir müzik sesi duydu. Julia, Irina'nın geri döndüğünü düşündü, ancak dairesine girdiğinde, Irina'nın kafasız vücuduna tanık oldu. Julia baştan beri haklıydı. Kasabadaki masum genç kadınları öldüren, Örümcek olarak da bilinen Daniel Weber'di. Bununla birlikte, hiç kimse ondan şüphelenmedi çünkü o aptal yüzü vardı, bu da onu hiçbir şey yapamayan çelimsiz yaşlı bir adam gibi gösteriyordu.

Daniel, kalabalığın içindeki bir başka yüzdü. İçinde kolayca kaybolabilirdi ve kimse buna aldırmazdı. Onda olağandışı bir şey yoktu ve bu onun tek gücüydü. Ama sonra Julia geldi, Daniel'i fark etmekle kalmadı, aynı zamanda penceresinin önünde durup bir sonraki hedefine bakarken ona el salladı. Sadece polis ya da komşular, hatta Francis bile Julia'ya inanmaya çalışsaydı, Irina'nın hayatı kurtulabilirdi. Ama ne yazık ki kimse yapmadı ve bu yüzden Julia kendini canavardan kurtarmak için kendi kahramanı olmak zorunda kaldı. Korku filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan 2022 yapımı Watcher izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle donmadan ve kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın