Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Alternatif 1 Fragman
3,363 İzlenme
Whiplash
8.5 IMDB Puanı

Whiplash

(Whiplash)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Bold Films
  • Film Süresi 1sa 46dk
Whiplash izle filmi 2014 yılında, senaristliğini ve yönetmenliğini Damien Chazelle tarafından yapılan ABD yapımı dram ve müzik konulu filmler kategorisinde yer alan yapımdır. IMDb top 250 filmleri izle listesinde yer alan 3 oscar ödüllü bu muhteşem film 131 adaylık ve 87 farklı ödül ile muhteşem bir başarıya imza atmıştır. Whiplash full hd izle filminin oyuncu kadrosunda ise Miles Teller, J.K. Simmons, Melissa Benoist, Paul Reiser ve Austin Stowell gibi isimler yer almaktadır.

Müzik konulu filmler arasında kesinlikle izlemeniz gereken Whiplash türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Andrew Neiman, New York'daki Shaffer Konservatuarı'nda çocukluk hayallerini gerçekleştirmeyi ve Buddy Rich gibi üne sahip olmayı isteyen bir öğrencidir. Andrew ile bir gece geç saatlerde pratik odasında tanıştıktan sonra, Studio Band'in grup lideri Terence Fletcher, onu ana davulcu Carl Tanner'ın alternatifi olarak gruba davet eder. Ancak Andrew, Fletcher'ın öğrencilerine karşı acımasız ve küfürlü olduğunu, onlara bağırdığını ve onlara bir şeyler fırlattığını biliyordur.

Bir caz yarışmasında, ilk sahneden sonra Andrew, Tanner'ın notalarını yanlış yerleştirir. İkinci sahne için çağrıldığında, Tanner notları olmadan oynayamaz, ancak Andrew hafızadan "Whiplash" yapabileceğini iddia eder. Başarılı bir performansın ardından Fletcher, Andrew'u Studio Band'in ana davulcusu olarak terfi ettirir, ancak aynı zamanda konservatuardaki daha düşük seviyeli bir gruptan ana davulcu Ryan Connolly'yi de gruba alır. Fletcher, Connolly'yi özüne terfi ettirdikten sonra, Andrew, kendine daha fazla zaman ayırmak için kız arkadaşı Nicole'den ayrılarak, sınırlarını zorlar.

Bir sonraki yarışmalarına giderken Andrew'un bindiği otobüs bozulur. Bir araba kiralar ama geç gelir ve bagetlerini araba kiralama ofisinde unuttuğunu fark eder. Fletcher'ı kendisini beklemeye ikna ettikten sonra, Andrew geri döner ve onları alır, ancak dönüş yolunda arabasına bir kamyon çarpar. Enkazdan sürünerek çıkar ve tiyatroya geri döner ve grup sahneye girerken gelir. Kanlı ve yaralı Andrew, Fletcher'ın performansı durdurduğu ve Andrew'u görevden aldığı, ardından sahnede ona saldıran ve Shaffer'dan atılmasına neden olan "Caravan" için mücadele ediyor. Kesinlikle izlenmesi gereken Whiplash izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın