Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,647 İzlenme
Wolf
4.1 IMDB Puanı

Wolf

(Wolf)
2021 yılında vizyona giren Wolf izle filmi Nathalie Biancheri yönetmenliğinde ve aynı zamanda Biancheri tarafından senaryosu kaleme alınan İrlanda ve Polonya ortak yapımı gizem ve gerilim filmleri türünde yer alan dram filmidir. Kendini kurt zanneden bir çocuğun, ailesi tarafından bir kliniğe gönderilmesinden sonra başından geçen olayların anlatıldığı 2021 Wolf izle filminin oyuncu kadrosunda ise George Mackay, Lily-Rose Depp, Paddy Considine, Eileen Walsh, Fionn O'Shea, Lola Petticrew gibi oyuncular yer almaktadır.

İlk olarak 3 Aralık’da Amerika’da vizyona girecek olan dram filmi Wolf türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Jacob adındaki genç sayılabilecek bir çocuk, vücudunda bir kurdun hapis olduğunu iddia ederken bu konuda kendisini aşırı derecede inandırmıştır. Çocuklarının durumuna üzülen ve bir an önce iyileşmesini isteyen ailesi ise Jacob’u bu hastalığa karşı tedaviler geliştiren bir kliniğe yatırlar. Jacob bu fikre sıcak bakar ve tedavi görmeyi kabul eder. Bu klinikte ise kendisi ile aynı hastalıktan muzdarip bir kızla tanışır. Bir tür kimlik bozukluğu olarak adlandırılan bu hastalığın pençesindeki ikili birbirleriyle bağ kurarlar.

İlginç bir senaryoya sahip olan 2021 Wolf full izle filminde, bir tür hayvanat bahçesine benzeyen bu klinikte bir süre sonra hastalığa sahip olan insanlar arasında bir kapışma ve kendini ispatlama durumu söz konusu olur. Birbirlerine karşı üstünlük kurmaya çalışırken Jacob, yanında her zaman destekçisi vahşi bir kediyi bulur. Klinik sahiplerinin isteği ise bu insanların içlerindeki gizemi çözmektir ve ortaya çıkacak olan kaosu yakından incelemektir. Gerilim filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz Polonya yapımı 2021 Wolf izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın