Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Fragman
1,920 İzlenme
Yedi
8.6 IMDB Puanı

Yedi

(Se7en)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi New Line Cinema
  • Film Süresi 2sa 7dk
Yönetmen
Senaryo Andrew Kevin Walker
Kesinlikle izlenmesi gereken filmler arasında üst sıralarda yer alan Se7en izle türkçe ismiyle Yedi (Se7en) izle filmi 1995 yılında David Fincher yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosunu Adrew Kevin Walker’ın yazdığı Yedi izle filmi, IMDb top 250 filmleri izle listesinde yirminci sırada yer alırken, 327 milyon $ hasılat elde etmiştir. 1 Oscar adaylığı, 34 adaylık ve 25 farklı ödül kazanan Se7en izle filminin oyuncu kadrosunda ise Morgan Freeman, Brad Pitt, Kevin Spacey, Andrew Kevin Walker ve Gwyneth Paltrow gibi ünlü isimler yer almıştır.

En iyi suç filmleri ve dedektif filmleri arasında önemli bir yere sahip olan Yedi Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Yakında emekli olacak Dedektif Teğmen William Somerset, kısa süre önce eşi Tracy ile birlikte isimsiz büyük bir şehre taşınan asabi ama idealist Dedektif David Mills ile ortaktır. Somerset ile bir dostluk kurduktan sonra, Tracy ona hamile olduğunu ve şehirden memnun olmadığı ve çocuk yetiştirmek için bir yer olmadığını düşündüğü için henüz Mills'e söylemediğini söyler. Somerset, yıllar önce eski kız arkadaşıyla benzer bir durum yaşadığı için anlayabildiğini söylüyor ve Mills'e yalnızca çocuğu doğurmayı planlıyorsa söylemesini tavsiye ediyor.

Dedektiflerimiz yedi ölümcül günahtan esinlenen bir dizi cinayeti araştırıyor. Midesi patlayana kadar yemek yemeye zorlanan, oburluğu temsil eden aşırı derecede obez bir adam ve açgözlülüğü temsil eden bir kilo eti kesmeye zorlandıktan sonra öldürülen bir ceza savunma avukatı. Cinayet mahallindeki ipuçları onları bir şüphelinin dairesine götürür, burada üçüncü bir kurban, bir uyuşturucu satıcısı ve çocuk tacizcisi, yatağa bağlanmış, bir deri bir kemik kalmış ve tembelliği temsil eder. Üçüncü kurbanın durumu ise sıkıntılıdır. Somerset ve Mills sorgulamadan netice alamaz. Ancak mağdurun bir yıldan uzun süredir çektiği fotoğrafları, suçları daha önceden planlandığını gösterir.Dedektifler, John Doe'yu teşhis etmek ve onu evine kadar takip etmek için kütüphane kayıtlarını kullanır.

Peşindeki dedektifleri fark eden Doe kaçar ve Mills ile aralarında kovalamaca yaşanır, kovalamaca sırasında Mills yangın çıkışından düşer ve kolunu kırar. Mills çaresizken, Doe kaçmadan önce bir an için onu silahıyla tehdit eder. Dairede Doe'nun psikopatlığımı kanıtlayan bir sürü defter ve başka bir cinayete dair bir ipucu vardır. Dedektifler, Doe'nun silah zoruyla bir fahişeyi öldürmeye zorladığı bir adamı tespit eder. Ve bu da yedi günahtan biri olan şehveti temsil etmektedir. İzlerken sonucunu herkesin merak ettiği Se7en - Yedi izle filmini Türkçe Dublaj ve türkçe altyazılı dil seçenekleri ile 4K Full HD ve 1080p kalitesinde kesintisiz olarak donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın