Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
4,700 İzlenme
Yeni Düzen
6.4 IMDB Puanı

Yeni Düzen

(Nuevo orden)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Les Films d'Ici, Teorema Films
  • Film Süresi 1sa 28dk
Yönetmen
Senaryo Michel Franco
2020 yılında vizyona giren New Order izle filmi orijinal adıyla Nuevo orden izle ya da Türkçe adıyla Yeni Düzen izle filmi Meksika ve Fransa ortak yapımı sanat ve gerilim filmleri türünde yer alan bir dram filmidir. Michel Franco’nun yönetmenliğini ve senaryosunu yazdığı Yeni Düzen full izle filmi çok uzak olmayan bir zaman diliminde bir distopyada geçmektedir. Irkçılık konunu New Order izle filminin oyuncu kadrosunda ise Naian González Norvind, Diego Boneta, Mónica Del Carmen gibi oyuncular yer almaktadır.

Irkçılık konulu dram filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken yapımlardan biri olan Nuevo orden ya da Yeni Düzen Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Oldukça zengin bir ailenin evinde düzenlenen bir davette, kızları Marianne'in, iş hayatında oldukça başarılı ve aynı zamanda yakışıklı olan Alan'la evliliği önemli ve zengin misafirlerle birlikte kutlanmaktadır. Ailenin eski ve güvenilir bir çalışanı olan Rolando, eve davetsiz bir şekilde gelir ve gösterişli misafirlerle arasında neredeyse uçurum vardır. Rebeca ile diğerlerinden farklı mütevazi bir şekilde konuşurken, banyo lavabosundan gelen ve ne olduğu belli olmayan yeşil bir su yüzünden Rolando'nun ölüm kalım durumu için fazla zamanı yoktur.

Yeni Düzen filminde Rolando gururuna yenik düşer ve misafirlerden karısının kalp ameliyatı için yüklü miktarda para ister. Ayrıca ülkenin dört bir yanındaki şiddetli protestolar nedeniyle karısını başka bir pahalı ve özel bir hastaneye nakletmek zorunda kalmışlardır. Rebeca ise ihtiyacı olan paranın küçük bir kısmını vererek Rolando’yu başından savar. Marianne'in kardeşi Daniel de aynı şekilde az bir miktar para verir. Ancak Rolando'ya saygı duyan Marianne durumu öğrendiğinde, ona düğün hediyelerini vermeye karar verir, ancak hem orduyla bağlantıları olan babası Ivan hem de müstakbel kocası tarafından bu jeste izin verilmez ve herkes bugün senin düğün günün, keyfini çıkar, diye tavsiyede bulunurlar.

Ancak, Marianne, hizmetçi Marta'nın oğlu Christian ile Rolando'yu bulup masraflarını karşılamak için yola çıkarken, sokaklardaki protestolar eve kadar ulaşır ve bu zel davet bir anda biter. Şehir durum sıkıntılı bir şekilde artmaya devam ederken, askeri otorite ve hükümet fırsatı ele geçirdiğinde sınıf ayrımını ortadan kalkar ve davette bulunan insanlar için işler iyi gitmez ve diğer tarafta Rolando, karısının hayatını kurtarabilmek için amansız bir mücadele vermek zorunda kalır. 2020 yapımı New Order (Nuevo Order) izle ya da Yeni Düzen izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın