Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
4,391 İzlenme
Yenilmez 4 Boyka
7.0 IMDB Puanı

Yenilmez 4 Boyka

(Boyka: Undisputed IV)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Millennium Films
  • Film Süresi 1sa 26dk
Yönetmen
Senaryo Boaz Davidson, David N. White
Gelmiş geçmiş en iyi dövüş filmlerinden biri olan Yenilmez serisinin dördüncü filmi Boyka: Undisputed IV izle ya da Türkçe adıyla Yenilmez 4 Boyka izle filmi Isaac Florentine yönetmenliğinde 2017 yılında vizyona girmiştir. Senaryosu David White ve Tony Mosher isimlerine ait olan Yuri Boyka full izle filmi ABD yapımı dövüş ve aksiyon filmleri kategorisinde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Scott Adkins, Teodora Duhovnikova, Alon Aboutboul, Julian Vergov gibi isimler yer almaktadır.

Yenilmez 4 Boyka Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, Yenilmez 3 filmindeki olaylardan sonra Yuri Boyka özgürlüğüne kavuşmuştur ve Ukrayna’da menajerinin ayarladığı yer altı dövüşlerine çıkmaktadır. Çıktığı dövüşlerden birinde rakibini öldürünce Boyka pişmanlık duymaya başlar ve vicdanı onu rahat bırakmaz. Viktor’un da eşine yardım etmek için dövüştüğünü öğrendikten sonra Rusya’ya gidip karısından özür dilemek ister. Ancak Rusya’ya gittiğinde Viktor’un karısı Alma’nın bir suç örgütü liderine borcu olduğunu öğrenir ve ona yardım etmek ister.

Alma ise gündüzleri gönüllü yardım merkezinde çalışırken geceleri ise borcu olduğu mafyanın dövüş kulübünde garsonluk yapmaktadır. Boyka Türkçe Dublaj izle filminde mafya lideri Zourab ise aynı zamanda dövüşçü aramaktadır ve Boyka bunu Alma’ya yardım etmek için bir fırsat olarak görür ve Zourab’a Alma’nın özgürlüğü karşısında dövüşeceğini söyler. Zourab ise 3 maç dövüşmesi karşılığında teklifi kabul eder. Bunun üzerine antrenman yapmak için yer arayan Boyka’ya Alma çalıştığı yerdeki salonda antrenman yapabileceğini söyler ve ikili arasında bu sırada yakınlaşma olur ve Alma’nın neden kasabayı terk etmediğini öğrenir.

Zourab ile anlaşmasının karşılığı olan maçlardan ikisini kazanan Boyka’nın karşısına bu kez yenilmez ve iri cüsseli Igor Kazmir’i çıkarırlar. Ancak Boyka zorlu rakibini de yendikten sonra mekanı terk etmek üzereyken Zourab zorluk çıkarır ve gerçek bir şampiyonu yenmesi gerektiğini söyler. Zourab rüşvetle cezaevinden getirttiği bir ölüm makinesi olan Koshmar’ı kulübe getirtir ve Boyka’dan onu yenmesi haline anlaşmayı tamamlayacağını söyler. Maç başladığında ise Boyka’nın darbeleri Koshmar’a karşı işlemez ve Koshmar, Boyka’yı zorlamaya başlar. Ancak direnen Boyka fırsatını bulduğunda Koshmar’ın bacağını kırarak onu ringden dışarı atar. Zourab bu duruma sinirlenir ve Alma’yı vermekten vazgeçer ve onu rehin aldıktan sonra adamlarını Boyka’nın üzerine salar.

Polisler gelmeden önce Boyka, Zourab’ın adamlarını öldürdükten sonra Zourab’a olaşır ve onu da öldürür ancak karnından vurulur. Polislerin olay yerine gelmesinden sonra tutuklanmak üzereyken Alma’dan kocasını öldürdüğü için kendisini affetmesini ister. Hapiste geçirdiği altı ayın ardından Alma, Boyka’nın ziyaretine gelir ve onu affettiğini söyler. Boyka ise hapishanedeki dövüşlere devam etmektedir. En iyi dövüş filmleri arasında yer alan Yenilmez serisinin son filmi Yenilmez 4 Boyka izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi film Gezegeni üzerinden keyifle izleyebilirsiniz.
Serinin diğer filmleri 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

30 yorum