Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
63,778 İzlenme
Yenilmezler 4 Son Oyun
8.4 IMDB Puanı

Yenilmezler 4 Son Oyun

(Avengers Endgame)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Marvel Studios
  • Film Süresi 3sa 1dk
Marvel’in son 10 yıldır beynimize ince ince işlediği, seyirciye aşıladığı yirmi iki filmlik Marvel sinematik evreninin son filmi Yenilmezler 4 Son Oyun izle yada orijinal ismiyle Avengers Endgame izle ile bizlere muhteşem bir görsel şölen sundu. 2018 yılında yayınladığı Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı filminin ikinci bölümü olarak 2019 yılında vizyona girmiştir. Film 2 milyar 790 milyon $ hasılat elde ederek tüm zamanların gelmiş geçmiş en yüksek gelir elde eden filmi olmuştur. Anthony Russo ve Joe Russo kardeşlerin yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosunu ise yine Jack Kirby, Christopher Markus ve Stephen McFeely yapmıştır. Yenilmezler 4 filminin oyuncu kadrosunda ise yazmakla bitiremeyeceğimiz hemen hemen bütün Marvel süper kahramanlarını bu muhteşem yapımda görüyoruz.

Yenilmezler 4 Son Oyun Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelecek olursak, Avengers Endgame izle filmi diğer filmlerin aksine biraz düşük tempoda başlıyor diyebiliriz. Thanos’un Sonsuzluk Eldivenini kullanarak evrenin yarısını yok ettiği sırada kahramanlarımızdan Black Panther, Doktor Strange, Örümcek Adam, Mantis, Wasp, Vision, Scarlet Witch, Star Lord, Gamora, Drax, Groot, Nick Fury ve Maria Hill gibi birçok kahraman küle dönmüştür. Dünya da kalan Kaptan Amerika, Hulk, Thor ve Black Widow kendi hallerinde umutsuz bir şekilde yaşamlarını sürdürürken Iron Man ve Nebula ise uzayda sürüklenen biri uzay gemisinde mahsur kalmışlardır ve Stark’ın günlerinin sayılı olduğunu düşünürken beklenmeyen sürpriz bir kurtarıcı çıkar karşısına.

Thanos’un parmağını şıklatması ile evrenin yarısı yok olmaya başladığı sırada önce davranıp yardım çağrısı yaptığı Kaptan Marvel, Tony Stark’ın imdadına yetişir ve onu dünyaya getirir. Bu sırada ise dünyada işler istedikleri gibi gitmeyen süper kahramanlarımızın da beklenmedik bir misafiri vardır. Yenilmezler 4 Oyunun Sonu izle filminde kuantum Bölgesinde Thanos’un gazabından kurtulan Ant-Man buradan çıktığında aradan bir kaç yıl geçmiştir ve Avengers Endgame izle ekibinin yanına gidip onlar için umut ışığı olacak fikrinden bahseder. Ant-Man’nin anlattıkları hoşlarına giden ekibimiz önce Bruce Banner’a gider fakat Bruce tek başına başaramayacağını söyler ve hep birlikte Tony Stark’a giderler. Tony ilk başta kahramanlarımızın teklifini kabul etmez ama evinde bütün olasılıkları hesaplamaya başlar.

Avengers Endgame izle hikayemizde Tony olmadan zamanda yolculuk yapmayı deneyen Bruce Banner ve ekip arka arkaya başarısız deneyler yaptığı sırada Tony gelir ve herşeyin mümkün olduğunu söyleyerek hep birlikte işe koyulurlar. En iyi Marvel filmleri arasında yer alan Yenilmezler 4 Son Oyun izle filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe altyazılı dil seçenekleri ile izleyebileceğiniz bu muhteşem yapımda süper kahramanlarımız sonsuzluk taşlarının hangi zamanda nerede olduğunu tespit ederek farklı zaman dilimlerine giderler ve sonsuzluk taşlarını toplamaya başlarlar. Taşları toplamaya başaran kahramanlarımızın beklemediği şey ise geçmişteki Thanos ile karşılaşmaktır.

Nebula’yı yakalayıp her şeyi öğrenen geçmişteki Thanos planını yapar ve tekrar dünyaya ve Avengers ekibine saldırmaya hazırlanır. Kaptan Amerika’nın Thor’un ilk çekici olan Mjolniri kullanabildiği, Iron Man ve Thor ile Thanos ile kapıştığı muhteşem sahneleri ve Thanos’un ordusu ile geri gelen diğer tüm kahramanların savaştığı Marvel evreninin en büyük savaş sahnesine sahip Yenilmezler 4 izle ya da Avengers Endgame izle filmini 4K, Full HD ve1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitemiz Film Gezegeni üzerinden donmadan kesintisiz olarak tek part halinde izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

31 yorum