Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,917 Görüntülenme
Yes, God, Yes
6.1 IMDB Puanı

Yes, God, Yes

(Yes, God, Yes)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Maiden Voyage
  • Film Süresi 1sa 18dk
Senaryosu ve yönetmenliği Karen Maine’e ait olan Yes, God, Yes izle filmi 2019 yılında Netflix’te yayınlanmıştır. Komedi ve dram filmleri türündeki ABD yapımı Yes God Yes izle filminin oyuncu kadrosunda Natalia Dyer, Timothy Simons, Wolfgang Novogratz ve Francesca Reale isimleri yer alıyor. Yes God Yes türkçe dublaj izle filminin konusu ise şöyle, Katı bir yönetime sahip Katolik lisesine giden Alice, cinsel tecrübesi bulunmayan fakat oldukça meraklı bir genç kızdır. Bu katolik lisesinde ise bazı cinsel davranışların ve sonucunda üremeye yönelik aktivitelerin günah olduğu konusunda dersler verilir.

Günlerden birinde Alice’in sınıf arkadaşı Wade ile dedikoduları çıkar. Alice ise arkadaşlarının ve diğer öğrencilerin cinsellikle ilgili kullandıkları şifreli kelimelerin ya da ifadelerin ne anlama geldiğini bilmez ce dedikoduları reddeder. Dedikodular gün geçtikçe okul yönetimine ve öğretmenlerine kadar ulaşır. Bir gün okulda gerçekleşen günah çıkarma ayininde Peder Murphy küçük günahlarını itiraf eder ve günah çıkarır. Ancak bu durum okulda oldukça yankı uyandırır. Kirkos adında bir etkinliğe katılan Alice ve Laura doğru yolda devam etmek için Nina’dan yardım isterler. Birlikte bir kampa giden Laura ve Alive burada Chris ile tanışır.

Chris ise oldukça cana yakın bir kişidir ve zamanla Alice ile aralarında bir etkileşim oluşur. Alice birgün telefonu ile küçük sapıklıklar yaparken odasında bulunan haça gözü takılır ve bir an için pişman olur ve günaha girmek istemez. Kampın ikinci gününde ise Chris'in dikkatini çekebilmek için ayağı burkulmuş numarası yapar ve sonrasında Nina tarafından Alice’in telefonuna el konulur. Ceza olarak da Alice’e temizlik işlerini yapılması görevi verilir. Bir gün Peder Murphy’nin odasında tek kaldığı zaman arkadaşlarının ona karşı kullandığı fakat anlamadığı bir kelimeyi internetten araştırmak isterken Nina gelir ve yakalanır. Yes God Yes izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden bedava izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın