Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
2,858 İzlenme
Yol Arkadaşım
6.0 IMDB Puanı

Yol Arkadaşım

(Along for the Ride)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Screen Arcade, Netflix
  • Film Süresi 1sa 46dk
Yönetmen
Senaryo Fia Alvarez, Sarah Dessen
Yol Arkadaşım izle filmi 2022 yapımı Netflix filmleri arasında yer almaktadır. Yönetmenliğini Fia Alvarez’in yaptığı Along for the Ride (Yol Arkadaşım) hd izle filminin senaryosu ise Sarah Dessen’in filmle aynı adı taşıyan romanından uyarlanmıştır. ABD yapımı olan Yol Arkadaşım full izle filmi dram ve romantik filmler türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Emma Pasarow, Belmont Cameli, Laura Kariuki gibi oyuncular rol almaktadır.

Romantik filmler severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Yol Arkadaşım Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Auden'in babasından büyük beklentileri vardır, ancak Colby'ye ulaştığında, onu çalışma odasında kilitli bulur, yazmayı tamamlamayı hedeflediği bir kitapla meşguldür. Ayrıca onunla geçirecek zamanı yoktur ve bu Auden için büyük bir hayal kırıklığı yaratır. Üvey annesi Heidi, üvey kızıyla gurur duyan inanılmaz derecede tatlı bir kadındır ve günleri yeni doğan çocuğu Thisbe'ye bakmakla geçmektedir. Heidi, Auden'i yeni kasabada arkadaşlar edinmeye ve o daha gençken hayatını yaşamaya teşvik etti. Auden, çoğu gencin birlikte vakit geçirdiği, sahil kenarındaki bir yer olan Tip'e gitti. Jake adında bir adamla tanıştı ve onunla flört etmeye karar verdi, ancak samimi oldukları anda bu fikirden iğrendi. O, taklit ettiği kaygısız insan değildi ve öyle kalmasını tercih etti.

Along for the Ride Türkçe Dublaj izle filminde Heidi, ertesi sabah onu Maggie, Leah ve Esther ile tanıştığı mağazaya götürdü. Jake eskiden Maggie'nin erkek arkadaşıydı ve uçta Auden ve Jake'in öpüşmesini izledikten sonra Maggie onun arkadaşı olmakla ilgilenmedi. Kızların işten sonra kendilerine bir fincan kahve almak için çıkmalarını beklerken birlikte eğlenmelerini izledi. Colby'ye geldikten sonra geceleri uyuyamadığı için rutin olarak geç yattı. Sokak lambasının altında kitap okudu ve o sırada Eli'yi fark etti. Eli geceleri bisiklete binerdi; uzaktan birbirlerini izlediler. Birkaç gün sadece bakarak geçirdikten sonra, Eli'nin bisikleti Auden'in kahvesine çarptı ve bunu telafi edeceğine söz verdi. Çamaşırhanenin arkasında, Eli'nin gecenin bir yarısı onu götürdüğü gizli bir pasta dükkanı vardı. Çoğu insandan saklanan ve en iyi yemeklerin sunulduğu yer onu büyüledi. Connect Four'u oynadılar ve Auden'ın hayatta kaçırdığı her şeyi tartıştılar.

Dahi bir öğrenciydi ama her zaman insanların çocukça bulduğu şeylerden uzak durması bekleniyordu. Bu nedenle, sınıfta akıllı kız olma sürecinde, Auden bir gün gizlice deneyimlemeyi umduğu küçük şeyleri kaçırmıştı. Sonunda Eli, Auden'in kaçırdığı her şeyi deneyimlemesine yardım etmeyi kendine görev edindi ve bu süreçte o da dikkatle kaçındığı geçmişle yüzleşmeyi öğrendi. 2022 yapımı Netflix filmi Yol Arkadaşım izle ya da Along for the Ride izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum