Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
612 İzlenme
You Belong to Me
5.3 IMDB Puanı

You Belong to Me

(Every Breath You Take)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Construction Film
  • Film Süresi 1sa 45dk
Yönetmen
Senaryo David Murray
2021 yılında vizyona giren You Belong to Me izle ya da diğer adıyla Every Breath You Take izle filmi, Vaughn Stein yönetmenliğinde beyaz perdeye aktarılmıştır. Senaryosu David Murray tarafından kaleme alınan ABD yapımı You Belong to Me full izle filmi, gizem ve gerilim filmleri türünde yer alan bir dram filmidir. Bir psikiyatristin hastasının intihar etmesinden sonra hastasının kardeşi ile tanışmasından sonra hayatı alt üst olan bir psikiyatristin hikayesini anlatan Every Breath You Take izle filminin oyuncu kadrosunda ise Casey Affleck, Michelle Monaghan, Sam Claflin, Veronica Ferres gibi oyuncular yer almaktadır.

You Belong to Me Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Grace'in arabanın arka koltuğunda oturan çocuğunun ölümüyle sonuçlanan bir trafik kazası sonrası psikolojisi bozulur. Grace, ünlü bir psikiyatrist olan Philip Clark'ın ikinci eşidir. Philip başarılı bir psikiyatr olarak profesyonelce hayatına devam etmektedir ancak ikinci çocuğunun kaza sonucu ölümü nedeniyle özel hayatı yerle bir olmuştur. Grace ise kazadan beri Philip ile konuşmakta ve Philip'in ilk evliliğinden olan genç kızı Lucy, uyuşturucu bağımlılığı ile uğraşmaktadır. Başka insanların psikolojisini düzeltmeye çalışan ve onlara yardım eden Philip, kendi ailesiyle ilgili problemlerle başa çıkmakta zorlanmaktadır.

Öte yandan Every Breath You Take Türkçe Dublaj izle filminde Philip'in hastası Mary ise intihar eder ve olaylar kontrolden çıkmaya başlar. Mary'nin tacizci bir baba ve tacizci bir erkek arkadaşı vardır ve annesi o 11 yaşındayken intihar etmiştir. O zamandan beri aşırı derecede intihara meyilli bir insan olmuştur. Philip onunla tedavi yöntemini değiştirmeye çalışsa da, o da iyileşir gibi gözükmektedir. Ancak en yakın arkadaşı Joan'ın ölümüyle travması yeniden tetiklenir ve aynı gece Mary evin penceresinden atlar ve ölür. Erkek kardeşi James Flagg, Mary'nin yazdığı bir kitabı ona vermek için Philip'in evine gelir. Ancak niyeti dostça değildir ve Philip'ten intikam almak ister.

Every Breath You Take izle filminde James Flagg oldukça iyi bir gözlemcidir. Philip'in özel hayatına sızar ve karısıyla kızını baştan çıkarır. James, Philip'in hem kişisel hem de profesyonel hayatını mahveder yerle bir ederken, Philip ise bunun nedenlerini bulmaya çalışır. James Flagg'in asıl adı Eric olduğunu ve Mary'nin erkek kardeşi değil olmadığını, onun tacizci erkek arkadaşı olduğunu öğrenir. Eric, Philip'in karısı Grace'i öldürmeye çalışır ancak Grace, Eric’ten kurtulmayı başarır. Bir süre sonra Eric teslim olur ve akıl hastanesine yerleştirilir. Hastanede Philip, Eric ile karşılaşır ve Mary'’nin arkadaşı Joan’ı Eric’in öldürdüğünü ve Mary’nin hastalığını tetiklemek için öldürdüğünü öğrenir. Daha sonra Mary’nin intihar etmediği ve Eric’in öldürdüğü ortaya çıkar.

You Belong to Me full izle filminde Eric akıl hastanesinden kaçmayı başarır ve Philip'in kızı Lucy'nin peşine düşer. Daha sonra Philip ve Grace Lucy'yi kurtarmayı başarır ve Grace, Eric’i öldürür. You Belong To Me izle ya da Every Breath You Take izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın