Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
7,005 Görüntülenme
You Won’t Be Alone
6.6 IMDB Puanı

You Won’t Be Alone

(Yalnız Olmayacaksın)
Yanlnız Olmayacaksın izle (You Won't Be Alone) filmi 2022 yılında vizyona girerken, yönetmenliğini ve senaristliğini Goran Stolevski’nin yaptığı Avustralya yapımı bir filmdir. Dram ve korku filmleri türünde yer alan You Won’t Be Alone hd izle filmi, 19. yüzyılda Makedonya’da izole bir dağ köyünde genç bir kızın kaçırılıp eski bir ruh tarafından cadıya dönüştürülmesininden sonra yaşanan korkunç olayları anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Noomi Rapace, Anamaria Marinca, Alice Englert, Carloto Cotta, Félix Maritaud, Sara Klimoska gibi oyuncular rol almaktadır.

Son yılların en iyi korku filmleri arasında yer alan You Won’t Be Alone (Yalnız Olmayacaksın) Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 1800'lü yıllarda, Makedonya'nın bir dağ köyünde geçen film, eski bir ruh tarafından kaçırılan ve ardından cadıya dönüştürülen genç bir kızın hayatını anlatmaktadır. Cadıya dönüştürülen fakat bir insan olarak yaşamak isteyen Bosilka isimli genç kadın, yanlışlıkla yakınlardaki bir köyde yaşayan başka bir köylüyü öldürür ve merakını gidermek için kurbanının şeklini alarak onun vücudunda yaşamaya başlar.

Merakı gittikçe büyüyen Bosilka, insan olmanın ne demek olduğunu anlamak için bu korkunç gücü kullanmaya devam eder. Korku filmleri severlerin severek izleyeceği filmlerden biri olan You Won’t Be Alone izle ya da Türkçe adıyla Yalnız Olmayacaksın izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum