Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
9,048 İzlenme
Zamanda Tutsak
5.8 IMDB Puanı

Zamanda Tutsak

(Old)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Universal Pictures
  • Film Süresi 1sa 48dk
Senaryo M. Night Shyamalan, Pierre Levy, Frederick Peeters
2021 yılında vizyona giren Old - Zamanda Tutsak izle filmi M. Night Shyamalan tarafından senaryosu ve yönetmenliği yapılan ABD yapımı gerilim filmidir. Bir grup insanın çok çabuk yaşlanmasını konu alan film Oscar Levy ve Frederik Peeters isimlerine ait aynı isimdeki romanlarından uyarlanmıştır. Zamanda Tutsak full hd izle filminin oyuncu kadrosunda ise Gael Garcia Bernal, Vicky Krieps, Rufus Sewell, Alex Wolff, Thomasin McKenzie, Sinagog Lee, Nikki Amuka-Bird, Abbey Lee, Ken Leung, Eliza Scanlen, Aaron Pierre, Embeth Davidtz, Emun Elliott isimleri yer almaktadır.

Gerilim filmleri severlerin izlemesini ısrarla tavsiye ettiğimiz Zamanda Tutsak türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, boşanma arifesinde olan Guy ve Prisca çifti çocuklarının üzülmemesi için son kez birlikte güzel bir tatile giderler. Çocuklar gittikleri tatil köyünün sahibinin küçük akrabaları ile arkadaş olurlar. Çocuklar Maddox ve Trent annesi ve babasının bir gece kavga etmelerine şahit olurlar ve o gecenin sabahında ise tatil köyünün yöneticisi aileyi bir plaja ve plajdaki partiye davet eder ve burada bir grup insanla daha tanışırlar. Çocuklar oyun oynadığı sırada bir ceset bulurlar. Partide tanışılan Agnes’in ölümü ise plajdaki endişelenen aileleri bir araya getirir. Bir araya gelen ekip Agnes’in ölümünden sonra plajın onları her 30 dakika da bir 1 yıl yaşlandırdığını anlar.

Bu durumdan kurtulmanın bir çözümünü arayan aileler kendi geçmişlerini sorguladıklarında her aileden en az bir kişinin tıbbi bir sıkıntısı olduğunu ve gruptan ayrılmanın bayılmaya neden olacağını keşfederler. Gruptaki adamlardan Charles panik yapar ve aşırı öfkelenince Sedan’ı yaralar ve herkes Sedan’ın yarasının hızlı bir şekilde iyileşmesine tanık olur. Prisca ise birden mide tümörü rahatsızlığı yaşar ve Charles ona hemen müdahale ederek başarılı bir ameliyatla tümörü alır. Sedan ise arkadaşının çürüyen vücudunu izler. Maddox, Trent ve İdlib ise artık yetişkin denilecek kadar büyümüşlerdir. Grup sahilden kaçmaya çalışırken Trent ve Maddox sahile daha önceden gelmiş olan birinin günlüğünü takip ettiklerini anlar. Şizofren olan Charles ise Sedan’ı öldürür.

Zamanda Tutsak altyazılı izle ya da orijinal adıyla Old izle filminde daha sonra Jarin boğularak ölürken Kara ise kaçmaya çalıştığı bir sırada düşerek hayatını kaybeder. Patricia epilepsi nöbeti geçirir ve Chrystal kemik erimesi yaşar ve kemikleri kırılarak ölür. Şizofreni Charles daha sonra başka birine daha saldırırken gecenin sonunda Guy ve Prisca oldukça yaşlanır ve eski anılarını birbirleriyle paylaşırlar. Trent ve Maddox artık biraz daha yaşlanmıştır ve sahilde kumlarla oynadıktan sonra İdlib’in kendilerine verdiği gizli bir mesajı takip ederek ona tekrar ulaşırlar. Ekip gizli bir geçidi başarılı bir şekilde geçerse sahilden kurtulabileceklerine inanır. Mercanda yüzmeye başlayan kardeşler, peşlerinden gelen otel görevlisinin onların boğulduklarını düşünerek geri dönüp otel yöneticisine haber verir ancak bu bir önceki gruptan sağ olarak sahilden kaçmayı başarmış biri ile görüştüğü sıradadır.

Otel yönetimi aslında yeni geliştirilen yeni ilaçları misafirleri üzerinde denemektedir. Otel bir kliniğin deneyleri için aslında kamuflaj görevi görmektedir. Otel ve araştırma ekibi otele sürekli yeni müşteriler çekerek ilaçların ömür boyu kullanılması yerine bir günde ilaç kullanımlarını sağlayarken Trent ve Maddox’un kurtulmuş olması onları işlerini zora sokar. Kesinlikle izlemeniz gereken 2021 yapımı gerilim filmi Old - Zamanda Tutsak izle filmini Türkçe dublaj ve altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan tek part halinde sitemizden bedava izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum