Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

7,108 İzlenme
Zincirsiz
8.4 IMDB Puanı

Zincirsiz

(Django Unchained)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi The Weinstein Company, Columbia Pictures,
  • Film Süresi 2sa 45dk
Senaryosu ve yönetmenliği Quentin Tarantino’ya ait olan Zincirsiz izle filmi 2012 yılında vizyona girmiştir. Western filmleri kategorisindeki ABD yapımı bu film 2 Oscar ödülü, 151 adaylık ve 56 farklı ödül kazanmıştır. 425 milyon dolar hasılata ulaşan Django Unchained türkçe dublaj izle filminin oyuncu kadrosunda ise Jamie Foxx, Christoph Waltz, Leonardo DiCaprio, Kerry Washington, Samuel L. Jackson ve Walton Goggins gibi isimler yer almaktadır.

IMDb top 250 filmleri izle listesinde elli sekizinci sırada yer alan filmin konusu şöyle, 1858 yılında Teksas'ta Ace ve Dicky Speck kardeşler, zincirlenmiş bir grup siyah köleyi yaya olarak sürüyorlar. Bu kölelerin arasında, Almanca ve İngilizce konuşabilen ve hizmetçi köle olan karısı Broomhilda von Shaft'tan ayrılan Django da vardır. Django'nun önceki sahibinin gözetiminde olan ve Schultz hakkında arama izni bulunan üç yasadışı Brittle kardeş hakkında bilgiye sahip Django'yu satın almak isteyen doktorluktan ödül avcılığına geçiş yapan Dr. King Schultz tarafından durdurulurlar. Ace, Django'yu Schultz'a satmayı reddedip silahını ona doğrulttuğunda, Schultz onu öldürür ve Dicky'yi yere düşürmek için atını vurur. Schultz, Dicky'yi öldürmek için diğer kölelerden kaçmadan önce Django için adil bir bedel ödemede konusunda ısrar eder. Schultz, Brittles'ın izini sürmesine yardım etmesi karşılığında Django'ya özgürlüğünü ve 75 dolar teklif eder.

Zincirsiz Türkçe Dublaj izle devamında ise Django ve Schultz, Spencer Bennett'in Tennessee işletmesinde Brittle kardeşleri öldürür. Bennett daha sonra onlara beraberindeki bir ekiple saldırmaya çalışır, ancak Schultz onları patlayıcılarla pusuya düşürür ve Django Bennett'i öldürür. Django'ya karşı kendini sorumlu hisseden Schultz, Broomhilda'yı bulup kurtarmasına yardım etmeyi kabul eder. Django'nun ilk ödülünü aldığı Teksas'a dönerler ve el ilanını bir hatıra olarak saklarlar. Django ve Schultz, Mississippi'ye gittiklerinde ve Broomhilda'nın yeni sahibinin Calvin J. Candie olduğunu öğrendiklerinde, Candyland işletmesinin büyüleyici ama acımasız sahibi olduğunu öğrendiklerinde, birkaç ödül kazanırlar. Calvin'in Broomhilda'yı önceden satın almaya çalışırlarsa ulaşamayacakları kadar fazla fiyat vereceğine karar verirler, bunun yerine Broomhilda'yı satın alma bahanesi olarak en iyi dövüşçülerinden birine 12.000 dolar teklif ederler.

Grup yoldayken, Calvin'in kaçak Mandingo savaşçısı D'Artagnan'ı köşeye sıkıştıran köle izcileriyle karşılaşır. Schultz onu kurtarmaya çalışır, ancak Django onun kimliğini açığa çıkarmasını önlemek için müdahale eder. Calvin, iz sürücü köpeklerini D'Artagnan'ı öldürtür. Western filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmler arasında yer alan Zincirsiz izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın