Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
3,940 İzlenme
Zodiac
7.7 IMDB Puanı

Zodiac

(Zodiac)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures
  • Film Süresi 2sa 37dk
Oyuncu kadrosunda Jake Gyllenhaal, Mark Ruffalo, Robert Downey Jr., Anthony Edwards, Brian Cox, Elias Koteas, Donal Logue, John Carroll Lynch, Chloë Sevigny, Philip Baker Hall, Dermot Mulroney gibi oyuncuların yer aldığı Zodiac izle filmi 2007 yılında vizyona girmiştir. Yönetmenliğini David Fincher’ın yaptığı Zodiac full izle filmi ABD yapımı gizem ve gerilim filmleri türünde olmakla beraber izlemenizi tavsiye ettiğimiz filmler arasında yer almaktadır. Senaryosu James Vanderbilt ismine ait olan Zodiac, Robert Graysmith’in aynı isimdeki kitabından esinlenerek beyaz perdeye aktarılmıştır.

Suç filmleri severlerin izlemesi gereken filmler arasında yer alan Zodiac Türkçe Dublaj izle filminin konusu şöyle, California’da kimliği belirsiz bir saldırıdan sadece Mike isimli adam sağ olarak kurtulur. Olaydan bir süre sonra Zodiac isimli katil bir gazeteye şifreli mesajlar yollar ve bu mesajlar yayınlanmadığı takdirde çok sayıda insanı öldüreceğini söyler. Robert Graysmith isimli karikatürist ise doğru tahminler yapsa da editörler tarafından ciddiye alınmaz ancak mektuplar yayınlanmaya devam edince bir çift olayı deşifre eder. Daha sonra katil, iki üniversite öğrencisini öldürür. Ofiste ise Graysmith gelen mektupları inceleyip yorumlamaya başlar. Mektuplarda bazı filmlere göndermeler bulunmaktadır.

Zodiac Altyazılı izle filminde daha sonra bir taksici daha öldürülür. Zodiac bu kez öldürdüğü kişinin kıyafetleri üzerindeki kanla dalga geçtiği bir mektup daha gönderir. Yüzbaşı Marty Lee, bu davaya Dave Toschi ve Bill Armstrong isimli iki müfettişi görevlendirir. Bu sırada Zodiac bir tv programına bağlanır ve yayında konuk olan bir avukat ile konuşur. Müfettişler, Arthur isimli birini sorgularken katilin kullandığı Zodiac logolu saatini fark ederler ancak başka bir uzman mektupların Arthur tarafından yazılmadığını iddaa eder. Başka bir polis departmanı ise müfettişlerle katilin ilk tespit edilen cinayetinden daha önce de bazı cinayetler işlemiş olabileceği ile ilgili bilgiler paylaşır ve müfettişler bu duruma sinirlenir.

Birkaç yıl sonra Graysmith, Zodiac davası ile ilgili Toschi ile bağlantı kurarak dava ile ilgili bilgileri ile Toschi’yi etkiler. Daha sonra birlikte dava ile ilgili konularda çalışmaya başlarlar ancak Toschi’nin rütbesi yalan bir mektup yazdığı gerekçesi ile düşürülür. Seri katil konulu filmler severlerin kesinlikle izlemesini tavsiye ettiğimiz Zodiac izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın