Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,045 İzlenme
Zola
6.5 IMDB Puanı

Zola

(Zola)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Killer Films
  • Film Süresi 1sa 30dk
Yönetmen
Senaryo Janicza Bravo, Jeremy O. Harris, A'Ziah King
2020 yılında vizyona giren Zola izle filmi, yönetmenliğini Janicza Bravo’nun yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu ise Bravo ve Jeremy O. Harris tarafından kaleme alınan Zola full izle filmi komedi, suç ve dram filmleri türünde yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda Taylour Paige, Riley Keough, Nelcie Souffrant, Nicholas Braun, Colman Domingo, Nicholas Braun, Ari'el Stachel gibi oyuncular yer almaktadır.

Zola Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, kendine oldukça güvenen bir garson olan ve aynı zamanda part time olarak striptizci olan Zola isimli kadın, iş yerinde hizmet ettiği ve oldukça cana yakın bir diğer striptizci olan Stefani ile tanışır. Stefani, Zola'yı bir kulüpte onunla dans etmeye davet eder ve ikili kısa sürede yakın arkadaş olur. Ertesi gün, Stefani, Zola'ya daha çok para kazanabileceğini söyleyerek Florida’da bulunan bir striptiz kulübünde çalışma teklifinde bulunur. Daha sonra ikiliye erkek arkadaşları X ve Derrek'de katılır ve Florida’ya doğru yolculuğa çıkarlar.

Stefani, Zola ve X, Derrek'i kaldıkları motelde bırakarak Stefani'nin bir gecede 5.000 dolardan fazla kazandığını iddia ettiği kulübe giderler. İkili kulüpte dans etmeye başlar ve daha sonra Zola, Stefani ve X'in, bir reklamda kendisinin ve Stefani'nin fotoğraflarını yayınladıklarını öğrenir. Zola gruptan ayrılmaya çalışır, ancak kendisini daha sonra Stefani'nin pezevengi olduğu ortaya çıkan X, onu tehdit eder. X daha sonra onları, Stefani'nin bir müşteriyle seks yapmaya başladığı lüks bir otele götürür. Onlara katılmak istemeyen Zola ise X'in müşteri başına sadece 150 dolar aldığını öğrenince şok olur.

Zola izle filminde daha sonra, Stefani'nin daha fazla para kazanması için ona reklamda alacağı payını artırır ve gecenin sonunda, Stefani 8000 dolardan fazla para kazanmış olur. Diğer tarafta ise Derrek, motelde tanıştığı Dion adında bir adamla arkadaş olur. X, Stefani ve Zola motele döndüklerinde X, Derrek'in Dion'a Tampa'yı ziyaret etme nedenini söyleyince Derrek sinirlenir. Dion ve adamlarının kendilerini soyacağından korkan X, grubu kaçmaya zorlar ve başka bir otele geçerler. X daha sonra Stefani'nin farklı yerlerde daha fazla müşteriyle buluşmasını sağlar. Derrek ise Stefani'nin fuhuş yapmaya başladığını öğrenince aralarında kavga çıkar ve Zola'ya Stefani'nin diğer dansçıları farkında olmadan benzer fuhuş işine katılmaları için manipüle ettiğini söyler.

Zola bu duruma sinirlenir ve Stefani ile arasına mesafe koyar. Ancak olaylar kontrolden çıkınca X, Zola'ya kadınları koruması için bir silah verir ve Stefani ve Zola, Stefani'nin müşterilerle görüşmeye devam etmesine yardımcı olur. İki striptizcinin seks ve fuhuş içerikli komedi maceralarının anlatıldığı Zola izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın