Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Fragman
2,540 İzlenme
6 Underground
6.1 IMDB Puanı

6 Underground

(6 Underground)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 2sa 7dk
2019 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan 6 Underground izle filmi Michael Bay yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Paul Wernick ve Rhett Reese isimlerine ait olan ABD yapımı aksiyon filmi Netflix’te yayınlanmıştır. 6 Underground izle filminin oyuncu kadrosunda ise Ryan Reynolds, Mélanie Laurent, Manuel Garcia-Rulfo, Adria Arjona, Corey Hawkins, Ben Hardy ve Dave Franco isimleri yer almaktadır.

Aksiyon filmleri severlerin izlemesi gereken filmlerden biri olan 6 Underground Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, İtalya’da bir görevde olan özel bir ekip Türkistan generalinin avukatını sorguya çeker ancak kaçarken öldürülürler. Aradan günler geçtikten sonra işi tamamlaması için Blaine’i göreve getirirler ve kendisini ölü gösterip rahatça ortalıkta dolaşmaya başlar. Gizemli milyarder dünyayı suçlulardan temizleme hayalinin ilk adımı olan Turkistan lideri Rovach Alimov'u devirip yerine kardeşi Murat'ı geçirmek isteyen bir problemi çözmeyle başlar.

Bu gizli ekip önce Rovach'ın generallerini öldürdükten sonra Murat’ı rehin tutulduğu çatı katından kaçırır. Görev sırasında ise geride kalanları bırakma konusunda tereddüt etmezler. Ekip Türkistan’a gittiğinde ise ulusal kanalları hackleyerek Murat’a mesaj gönderirler ve Murat’ın halka seslendiği bir konuşma bütün kanallarda yayınlanır. Bu yayından sonra halk sokaklara dökülür ve bir isyan başlar. İsyan sırasında Rovach’ın güvenlik prosedürleri devreye girer ve korumak için onu özel bir yata naklederler. Tahliye planını önceden bilen ekip ise hemen yata operasyon düzenler. 6 Underground Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçeneği ile 4K Full HD ve 1080p kalitesinde izleyen herkese iyi seyirler dileriz.