Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Fragman
19,632 İzlenme
Transformers 7: Canavarların Yükselişi
6.7 IMDB Puanı

Transformers 7: Canavarların Yükselişi

(Transformers: Rise of the Beasts)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Allspark Pictures
  • Film Süresi 117 dakika
Senaryo Joby Harold, Darnell Metayer, Josh Peters
Transformers 7: Canavarların Yükselişi izle. 2023 yılında vizyona girecek olan Transformers 7 Rise of the Beasts ya da türkçe adıyla Transformers Canavarların Yükselişi izle filmi Transformers oyuncak dünyasından esinlenerek beyaz perdeye aktarılan film serisinin yedinci bölümüdür. Transformers 7 full izle filmi Transformers Beast Wars isimli mini çizgi dizideki karakterlerin dahil olduğu ve Optimus Prime etrafında dönen ABD yapımı bilim kurgu ve aksiyon filmleri türünde yer alan bir filmdir. 2018 yılında vizyona giren Bumblebee izle filminin devamı niteliğinde olan Transformers Canavarların Yükselişi izle filmi Steven Caple Jr. yönetmenliğinde yer alırken filmin senaryosunu ise Matt Holloway ve Art Marcum isimleri tarafından Joby Harold'a ait bir hikayeden uyarlanarak kaleme alınmıştır.

Transformers 7 izle filminin oyuncu kadrosunda ise Noah karakterini canlandıran Anthony Ramos, Elena karakterini canlandıran Dominique Fishback ve Luna Lauren Vélez yer alıyor isimleri yer alırken filmin karakter seslendirmelerinde Optimus Prime olarak Peter Cullen ve yeni karakter Optimus Primal karakterini seslendiren isim olarak da Ron Perlman isimleri karşımıza çıkmaktadır. 1994 yılında geçen filmin çekimleri Amerikada yapılırken vizyon tarihi ise 24 Haziran 2022 olarak belirlenmiştir. Optimus Prime’ın ilk kez dünyaya geldiği dönemin hikayesinin anlatıldığı Transformers Canavarların Yükselişi izle filminde diğer filmlerdeki kötü karakterlerin aksine bu kez Beast Wars karakterlerinden Maximal, Predacon ve Terrorcon isimli kötü Transformersların savaşa dahil oluşunu izliyoruz.

Optimus Prime’ın Bumblebee filmindeki gibi dünyaya ilk kez gelerek bu karaktere özel çekilen başlangıç hikayesinde, 1994 yılında, Brooklyn şehrinde birkaç arkeolog, Transformersların autobotlar ve decepticonlar dışında var olan üç farklı versiyonunu keşfederler. Autobotlar ve Decepticonlar arasında yaşanan savaşın ortasında ortaya çıkan bu üç farklı tür olan Maximal, Predacon ve Terrorcon isimli düşman Transformerslar savaşa dahil olur ve karşılarında Optimus Prime’ı bulurlar. Prime’a eşlik eden diğer Autobotlar ise ondan önce dünyaya gelen Bumblebee ve Mirage, Arcee, Wheeljack karakterleridir. Ancak karşılarındaki kötü karakter ise Scourge oldukça zorlu bir düşmandır.

Öldürülmesi zor olan Scourge isimli Transformers ise vücudu parçalansa bile tekrar bir araya gelerek hayatına devam eden bir Transformers’tır. Gelmiş geçmiş en iyi bilim kurgu ve macera filmleri arasında yer alan Transformers filmlerinin son filmi Transformers Rise of the Beats ya da Transformers Canavarların Yükselişi izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde vizyona girer girmez izleyen herkese şimdiden iyi seyirler dileriz.