Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
3,845 İzlenme
Constantine
7.0 IMDB Puanı

Constantine

(Constantine)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Warner Bros.
  • Film Süresi 2sa 1dk
2005 yılında vizyona giren Constantine izle filmi yönetmenliğini Francis Lawrence tarafından yapılan ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Jamie Delano, Garth Ennis, Kevin Brodbin isimleri tarafından kaleme alınan Constantine full izle filmi dram ve aksiyon filmleri türünde yer alan bir fantastik filmdir. DC sinematik evreninin Constantine karakterinden, Frank Capello’nun çizgi romanından uyarlanmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Keanu Reeves, Rachel Weisz, Shia LaBeouf, Tilda Swinton, Pruitt Taylor Vince, Djimon Hounsou, Gavin Rossdale, Peter Stormare gibi oyuncular rol almaktadır.

Ölmeden önce izlenmesi gereken filmlerden biri olan Constantine Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, doğaüstü şeytan kovucu ve demonolog John Constantine, bir polis memuruna kız kardeşinin ölümünün intihar değil, daha fazlası olduğunu kanıtlamasına yardım eder. John Constantine'e Det yaklaşır ve ikiz kardeşi Isabel'in ölümünün intihar olmadığını kanıtlamak için yardımına ihtiyacı olan Angela Dodson. Ölen kadın dindar bir Katolikti ve Angela kendi canına kıyabileceğini kabul etmeyi reddeder. Konstantin'den yardım ister, çünkü onun mistiklerle uğraşmasıyla ünlüydü.

Aslında o, dünyadaki tek amacı iblisleri alt bölgelere geri göndermek olan bir iblis avcısıdır. John'un kendisi Cehenneme gitti ve ölümü üzerine oraya geri döneceğini bilmektedir ama iyi işlerinin ona cennette bir yer bulabileceğini umar. Isabel'in ölümünü incelerken, iblislerin insan dünyasına girmeye çalıştığını ve savaşlarının onu Şeytan'la doğrudan bir çatışmaya sürüklediğini fark eder. Constantine izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede keyifle en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla izleyen herkese iyi filmler dileriz.