Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
849 İzlenme
Annaatthe
4.5 IMDB Puanı

Annaatthe

(Annaatthe)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Sun Pictures
  • Film Süresi 2sa 43dk
Yönetmen
Senaryo Siva, Chandran Pachamuthu, Savari Muthu
2021 yılında vizyona giren Annaatthe izle filmi, Siva tarafından senaryosu ve yönetmenliği yapılan Hindistan yapımı bir filmdir. Aksiyon ve dram filmleri türünde yer Annaatthe full izle filmi, bir köy başkanının ailesiyle olan ilişkilerini anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Rajinikanth, Keerthy Suresh, Nayanthara, Jagapathi Babu, Abhimanyu Singh, Soori gibi oyuncular yer almaktadır.

Annaatthe Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Kaalaiyan bir köy başkanıdır ve karakteri sadece iyiliğe ve adalete boyun eğer ve tek gayesi bu idealleridir. Ancak onun bu dürüst tarzı, rakip bir köyün başkanı olan ve köyünü korkuyla yönetmeyi seçen Nattadurai ile çatışmaya götürür. Nattadurai yaşlı bir adamdan değerli arazisini zorla almaya çalışır ve bunun için Pattamal isimli avukatı tutar. Ancak Kaalaiyan avukata gerçeği açıklar ve Pattamal'ın davayı reddeder. Komşu bir köydeki bir ibadethanede Nattadurai, adamlarıyla birlikte Kaalaiyaan'a saldırmaya çalışınca köylüler tarafından geri püskürtlürler.

Kalaiyan anne ve babasını kaybettikten sonra kız kardeşi Thanga Meenatchi’nin sorumluluğunu almıştır ve Thanga okulu bitirip eve döndükten sonra, ailenin bazı üyeleri Meenatchi'nin evlenme zamanının geldiğini söyler ve Kaalaiyaan'a bu düşüncelerini açıklarlar. Kaalaiyaan ise bu fikri kız kardeşine söyler ve kız kardeşi ona kendisi için en önemli olanın kendi kararı olduğunu söyler. Kaalaiyan başlangıçta uygun bir damat bulmakta zorlanır, ancak sonunda Meenatchi'nin Nattadurai'nin küçük erkek kardeşiyle evlenmesine izin verir. Ancak düğün günü Meenatchi kaybolur ve Kaalaiyan tüm bölgeyi aramaları için adamlarını gönderir.

Annaatthe izle filminde en sonunda Meenatchi'yi bir trende, okuldan arkadaşı bir çocukla kaçmaya çalışırken bulurlar. Ailesinin itibarını kurtarmak ve kız kardeşine olan sevgisi arasında kalan Kaalaiyan, sonunda Meenatchi'nin gitmesine izin verir ve Nattadurai ile barışçıl bir şekilde ayrılırlar. Aynı zamanda akrabalarından gelen namus cinayeti taleplerine de siper olur. Meenatchi Kalküta şehrine taşınır ancak bir süre sonra Kaalaiyan, kardeşi ve kocasıyla iletişimi kaybeder. Kardeşinin hayatıyla ilgili endişeleri artınca Pattamal ile onu bulmak için Kalküta'ya giderler. Kaalaiyan, Meenatchi'nin ciddi sorunlar yaşadığını öğrenir ve finansal olarak güvende olmadığı sürece kardeşiyle iletişim kuramaz.

Bir süre sonra Kaalaiyan gizlice kardeşini bir bara kadar takip eder ve burada borç para aldığı bir tefeciye henüz parasını ödeyemeyeceğini söylediği tefeciyle tanışır. Ancak tefeci ve adamları ona saldırmaya çalışınca Kaalaiyan’ın tepesi atar ve herkesi döver. Daha sonra kız kardeşini Pattamal'ın dairesine taşır ve burada o onun sorunlarını çözmeye çalışırken ona göz kulak olabileceğini düşünür. Meenatchi’yi takip eden çete üyeleri onu tehdit etmeye devam eder ve Pattamal ilaç almak için dışarı çıktığında ona saldırırlar. Bu sırada Kaalaiyan yetişir ve saldırganları yakaladıktan sonra sorguya çeker. Filmde daha sonra olan aksiyon dolu macerayı kesintisiz olarak en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden, Annaatthe izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle donmadan, 4K, Full HD ve 1080p kalitede keyifle izleyen herkese iyi Hint filmleri dileriz.